Dziś mamy 4 czerwca 2023, niedziela, imieniny obchodzą:

28 stycznia 2023

Zbiórka dla zawodnika klubu Orzeł. Potrzebna operacja i rehabilitacja

fot. Orzeł Kcynia

fot. Orzeł Kcynia

Zwracamy się z prośbą o pomoc w zebraniu środków na operację oraz rehabilitację dla naszego zawodnika Miłosza Woźniaka#, który podczas meczu ligowego doznał zerwania więzadła przedniego krzyżowego oraz uszkodzenia łąkotki.

Miłosz Woźniak to wychowanek naszego klubu. Zawsze dumnie reprezentował drużny młodzieżowe, by w końcu dołączyć do drużyny seniorów. Z marszu stał się podstawowym zawodnikiem i pewnym punktem zespołu. W 2021 roku nasz napastnik wystąpił łącznie w 23 meczach, w których zdobył 32 bramki. Rok 2022 zapowiadał się równie imponująco. Chęć pozyskania Miłosza wyraziły kluby z wyższych lig.

Wszystko zmieniło się 8 maja 2022 r. Podczas ligowego meczu w Potulicach, Miłosz został sfaulowany i przedwcześnie opuścił boisko z bólem kolana. Błędna diagnoza poskutkowała tym, że nasz zawodnik stracił kilka miesięcy. Teraz jest pewne, że doszło do zerwania więzadła przedniego krzyżowego oraz uszkodzenia łąkotki w czterech miejscach. Niezbędna jest operacja, która musi odbyć się jak najszybciej by Miłosz mógł wrócić do pełni sprawności. Rekonstrukcja oraz rehabilitacja wiążą się z wysokimi kosztami, dlatego prosimy o pomoc.

Poniżej link do zrzutki:
https://zrzutka.pl/28yxvr?fbclid=IwAR0ChFMRFJASThMqB_juPkxq2cNYDCezLtT3cloUUeZV888CCwLQTf3rdGA

Razem pomóżmy Miłoszowi wrócić do pełni zdrowia. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy.

Materiał: Artur Frydrych / Orzeł Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 17 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)