Dziś mamy 27 października 2021, środa, imieniny obchodzą:

05 października 2021

Zbiórka na leczenie Pauliny Góry. W liceum przygotowano kiermasz

fot. pow.

fot. pow.

29 września aula I Liceum Ogólnokształcącego wypełniła się# zapachami ciast, ciasteczek i babeczek przygotowanych przez uczniów klasy II matematyczno - humanistycznej.

Rozpoczęcie kiermaszu nastąpiło w czasie długiej przerwy i przyciągnęło wielu spragnionych słodkości uczniów i nauczycieli. A cel był wyjątkowy. Wsparcie zbiórki na nierefundowany lek dla chorej koleżanki z klasy - Pauliny Góry.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w naszym kiermaszu i pomoc Paulinie. Dzięki Waszej wrażliwości i ofiarności udało się zebrać 1706 złotych.

Zbiórka na siepomaga.pl trwa nadal. Liczy się każda złotówka. Pomóż, jeśli możesz. 

https://www.siepomaga.pl/paulina-gora

Materiał: Beata Jankowska - I LO w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 12 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Dziecko nie chce iść do szkoły. Co powinno zaniepokoić rodziców?

Problem odmowy przez dziecko pójścia do szkoły zazwyczaj nie pojawia się# 1 września. Dochodzi do tego najczęściej kilka tygodni później. Dla ustalenia prawidłowej diagnozy zachowania dziecka bardzo ważne są zarówno moment jego pełnej odmowy chodzenia do szkoły, jak i rozwój całej historii.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)
0

Pozytywne strony pandemii? Zaległości finansowe młodych znacznie mniejsze

Koronawirus, lockdowny i zdalna nauka podleczyły# finanse 18-24 latków. Jak wynika z danych Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor i bazy informacji kredytowych BIK, w czasie pandemii to właśnie zaległości młodych ubyło w największym stopniu na tle wszystkich grup wiekowych. Spadły o niemal 200 mln zł do 1 mld zł. Liczba niesolidnych dłużników zmniejszyła się o ponad 26 tys. osób. Pytanie, co dalej, czy uda się utrzymać ten trend biorąc pod uwagę, że życie wraca do względnej normy, a studia nie będą tak jak wcześniej niemal w pełni zdalne?

(czytaj więcej)