Dziś mamy 28 września 2022, środa, imieniny obchodzą:

19 września 2022

Zdarzenie na skrzyżowaniu. Ciężarowe volvo zderzyło się z audi

fot.ML

fot.ML

W poniedziałek, 19 września około godziny 11:00 na #skrzyżowaniu ulicy Dworcowej z drogą krajową nr 10 w Ślesinie doszło do zdarzenia drogowego.

Wstępnie wiadomo, że zderzył się samochód ciężarowy z osobowym. Na miejsce wezwano straż pożarną oraz policję, która wprowadziła ruch wahadłowy.

Co ustalili policjanci? - Kierujący ciężarowym volvo z naczepą, 28-latek, nie dostosował prędkości do warunków ruchu i by uniknąć najechania na tył poprzedzającego go pojazdu, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z osobowym audi - przekazała kom. Justyna Andrzejewska - oficer prasowy KPP w Nakle.

Zdarzenie zostało przez policjantów zakwalifikowane jako kolizja. Jego uczestnicy nie doznali poważniejszych obrażeń ciała. Kierujący pojazdami byli trzeźwi, a sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (4)

  Ben , w dniu 19-09-2022 15:11:43 napisał:

  No cóż życie nie wszystko można przewidzieć. Miłego dnia życzę .

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Kierowca, w dniu 19-09-2022 17:46:56 napisał:

  Taki finał jazdy na zderzaku .Kolejny przypadek niech będzie przestrogą dla innych kierowców zwłaszcza zimą.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  antek, w dniu 19-09-2022 22:24:02 napisał:

  tak to jes ojca ni ma dziecko jest

  odpowiedz

  • 5 (5)

  Kalapierała, w dniu 19-09-2022 22:46:04 napisał:

  A gdzie informacja o wypadku na skrzyżowaniu ulic Jackowskiego z Gimnazjalną z soboty? Dlaczego usuwacie komentarze? Macie zakaz pisania prawdy na tym portalu?

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Hfygvj, w dniu 20-09-2022 13:06:16 napisał:

  W tym miejscu jest bardzo ciężkie skrzyżowanie, duży ruch i żeby się włączyć do ruchu lub przejechać na drugą stronę na wprost to trzeba mieć mistrza żeby nie spowodować wymuszenia, bo słaba widoczność a i ruch potężny

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Ramka na 3 zdjęcia (1015)
39,90PLN 29,90PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
0

Myślisz o regularnych ćwiczeniach? Jak wdrożyć plan w życie

Jak wynika z przeprowadzonych wśród Europejczyków badań #dotyczących aktywności fizycznej, Polacy zajmują pierwsze miejsce wśród ośmiu badanych krajów. Trzech na czterech Polaków deklaruje, że uprawia chociaż jedną dyscyplinę sportu. Największą popularnością cieszy się jogging (58,9%) i fitness (48,4%). Dalej uplasowało się pływanie (38,9%), piłka nożna (32,8%) oraz siatkówka (24,3%) . We wszystkich badanych krajach najbardziej aktywną sportowo grupą są osoby w wieku 18-34 lata. Skąd biorą motywację?

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)