Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

07 października 2022

Złoto dla mieszkanki Paterka. Przed Julią kolejny turniej

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniach 01-02.10.2022 r. w # Solcu Kujawskim odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego FTS oraz OTTS o Puchar Burmistrza Solca Kujawskiego.

We wspomnianych zawodach barała udział 10-letnia mieszkanka Paterka Julia Kowalska. Zawodniczka startuje w kategorii 10-11 G 5T, a z uwagi iż nadal poszukuje partnera wystartowała jako solistka. Pomimo wysokiego poziomu zawodników zdobyła pierwsze miejsce w swojej kategoii. O Julii Kowalskiej pisaliśmy już wcześniej, gdzyż jej ciężka praca skutkuje zdobywaniem czołowych miejsc na ogólnopolskich zawodach.

W chwili obecnej Julka przygotowuje się do kolejnego startu pod okiem trenerów z klubu DANCE ACADEMY w Bydgoszczy, oraz w oddziele znajdującym się na Nakle nad Notecią. W dniu 06.11.2022 r. Julka wystapi przed własną publicznością na VII Kujawsko-Pomorskim Festiwalu Tańca w Nakle nad Notecią, na co Państwa serdecznie zaprasza i prosi o gorący doping.

materiał: Robert Kowalski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 12 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)