Dziś mamy 29 listopada 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

07 października 2022

Złoto dla mieszkanki Paterka. Przed Julią kolejny turniej

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniach 01-02.10.2022 r. w # Solcu Kujawskim odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego FTS oraz OTTS o Puchar Burmistrza Solca Kujawskiego.

We wspomnianych zawodach barała udział 10-letnia mieszkanka Paterka Julia Kowalska. Zawodniczka startuje w kategorii 10-11 G 5T, a z uwagi iż nadal poszukuje partnera wystartowała jako solistka. Pomimo wysokiego poziomu zawodników zdobyła pierwsze miejsce w swojej kategoii. O Julii Kowalskiej pisaliśmy już wcześniej, gdzyż jej ciężka praca skutkuje zdobywaniem czołowych miejsc na ogólnopolskich zawodach.

W chwili obecnej Julka przygotowuje się do kolejnego startu pod okiem trenerów z klubu DANCE ACADEMY w Bydgoszczy, oraz w oddziele znajdującym się na Nakle nad Notecią. W dniu 06.11.2022 r. Julka wystapi przed własną publicznością na VII Kujawsko-Pomorskim Festiwalu Tańca w Nakle nad Notecią, na co Państwa serdecznie zaprasza i prosi o gorący doping.

materiał: Robert Kowalski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 12 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)