Dziś mamy 28 maja 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

07 października 2022

Złoto dla mieszkanki Paterka. Przed Julią kolejny turniej

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniach 01-02.10.2022 r. w # Solcu Kujawskim odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego FTS oraz OTTS o Puchar Burmistrza Solca Kujawskiego.

We wspomnianych zawodach barała udział 10-letnia mieszkanka Paterka Julia Kowalska. Zawodniczka startuje w kategorii 10-11 G 5T, a z uwagi iż nadal poszukuje partnera wystartowała jako solistka. Pomimo wysokiego poziomu zawodników zdobyła pierwsze miejsce w swojej kategoii. O Julii Kowalskiej pisaliśmy już wcześniej, gdzyż jej ciężka praca skutkuje zdobywaniem czołowych miejsc na ogólnopolskich zawodach.

W chwili obecnej Julka przygotowuje się do kolejnego startu pod okiem trenerów z klubu DANCE ACADEMY w Bydgoszczy, oraz w oddziele znajdującym się na Nakle nad Notecią. W dniu 06.11.2022 r. Julka wystapi przed własną publicznością na VII Kujawsko-Pomorskim Festiwalu Tańca w Nakle nad Notecią, na co Państwa serdecznie zaprasza i prosi o gorący doping.

materiał: Robert Kowalski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 14 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Dzień Samorządu Terytorialnego. Specjalna uchwała

27 maja, na pamiątkę pierwszych demokratycznych wyborów #samorządowych z 1990 r., obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego. O ustanowieniu tego święta zdecydował 29 czerwca 2000 r. Sejm w specjalnej uchwale na 10-lecie odrodzenia polskiego samorządu terytorialnego.

(czytaj więcej)
0

Policjanci uratowali myszołowa. Ptak został potrącony przez auto

Policjanci z wydziału ruchu drogowego #bydgoskiej komendy miejskiej uratowali myszołowa, który oszołomiony, prawdopodobnie po wcześniejszym potrąceniu przez auto, leżał na jezdni i ewidentnie potrzebował pomocy. Gdyby nie reakcja patrolu ptak zginąłby pod kołami nadjeżdżających samochodów.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)