Dziś mamy 27 października 2021, środa, imieniny obchodzą:

18 września 2021

Złoto i brąz dla sióstr Pochowskich. Zaprezentowały się świetnie w Spale

fot. pow.

fot. pow.

W dniach 26-28.08.2021 r w Spale (łódzkie) rozegrano# XXIV Ogólnopolskie Igrzyska Ludowych Zespołów Sportowych.

W trzydniowych zawodach Centralny Ośrodek Sportu w Spale gościł blisko 1600 sportowców ze wszystkich 16 województw. Wsród 6 dyscyplin sportowych znalazły się również zapasy kobiet. Województwo kujawsko-pomorskie reprezentowały między innymi zamieszkałe w gminie Mrocza siostry Patrycja i Dominika Pochowskie. Dominika wystartowała w kategorii do 69 kilogramów i była zdecydowaną fawotytką do złotego medalu. Niestety niegrożny uraz wykluczył Dominikę z dalszych walk i ostatecznie musiała się zadowolić brązowym medalem. Starsza siostra Dominiki, Patrycja walczyła w kategorii do 76 kilogramów. Patrycja zwycięzyła 3 pojedynki nie dając przeciwniczkom żadnych szans. Zameldowała się na najwyższym stopniu podium, zdobywając złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski Zrzeszenia LZS. - Pierwszy start po przerwie wakacyjnej wypadł znakomicie. Litry potu wylane na letnich obozach zaprocentowały, na sześcioro zgłoszonych zawodników nasi podopieczni wywalczyli 6 medali. Jesteśmy dumni z tego że mamy w swoich szeregach tak znakomite i utalentowane zapaśniczki jak Patrycja Pochowska i Dominika Pochowska - powiedziała po zawodach Prezes ULKS GRYF Wojnowo Pani Wiesława Strzelecka.

Materiał: Jarosław Janiszewski - ULKS GRYF Wojnowo 

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    lamaniec, w dniu 19-09-2021 10:46:54 napisał:

    Brawo dziewczyny życzę Wam następnych zwycięstw .

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Golonka wieprzowa tylna
6,99PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Dziecko nie chce iść do szkoły. Co powinno zaniepokoić rodziców?

Problem odmowy przez dziecko pójścia do szkoły zazwyczaj nie pojawia się# 1 września. Dochodzi do tego najczęściej kilka tygodni później. Dla ustalenia prawidłowej diagnozy zachowania dziecka bardzo ważne są zarówno moment jego pełnej odmowy chodzenia do szkoły, jak i rozwój całej historii.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)
0

Pozytywne strony pandemii? Zaległości finansowe młodych znacznie mniejsze

Koronawirus, lockdowny i zdalna nauka podleczyły# finanse 18-24 latków. Jak wynika z danych Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor i bazy informacji kredytowych BIK, w czasie pandemii to właśnie zaległości młodych ubyło w największym stopniu na tle wszystkich grup wiekowych. Spadły o niemal 200 mln zł do 1 mld zł. Liczba niesolidnych dłużników zmniejszyła się o ponad 26 tys. osób. Pytanie, co dalej, czy uda się utrzymać ten trend biorąc pod uwagę, że życie wraca do względnej normy, a studia nie będą tak jak wcześniej niemal w pełni zdalne?

(czytaj więcej)