Dziś mamy 2 grudnia 2022, piątek, imieniny obchodzą:

06 października 2022

Znaleziono torbę. Zguba czeka na właściciela na komisariacie

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

U dzielnicowego odebrać można torbę, która została znaleziona w # rejonie placówki handlowej na ul. Jackowskiego w Nakle. Osoba, która zgłosi się do dzielnicowego po odbiór torby, musi mieć wiedzę na temat jej zawartości.

W ostatnich dniach września, w rejonie placówek handlowych przy ul. Jackowskiego w Nakle, znaleziono torbę sportową koloru czarnego z zawartością różnych cennych przedmiotów.

Po odbiór torby można zgłosić się do dzielnicowego rejonu nr IV, asp. Macieja Mróz. Z policjantem można skontaktować się telefonicznie pod numerem 786 858 667.

materiał: kom. Justyna Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)