Dziś mamy 29 listopada 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

20 listopada 2020

Znamy wyniki Powiatowego Konkursu Plastycznego. Kogo nagrodzono?

fot. Stowarzyszenie

fot. Stowarzyszenie "Czas dzieci"

Rozstrzygnięto Powiatowy Konkurs Plastyczny "Las wokół nas". Do komisji wpłynęło #39 prac plastycznych i wszystkie zakwalifikowano do konkursu.

Prace były zgodne z tematem, kreatywne i wykorzystywały różne techniki plastyczne.

Komisja konkursowa przyznała następujące miejsca:

I MIEJSCE - Michalina Kowalska (SP Królikowo) i Patryk Winiaszewski (SP Kcynia)

II MIEJSCE - Zuzanna Bednarczuk (SP Królikowo)

III MIEJSCE - Julia Marks ( SP Kcynia)

Wyróżnienia: Paulina Woźniak (SP Dobieszewo), Olga Przychodzeń (SP Królikowo), Lena Gackowska (SP Kcynia), Mateusz Lewandowski (SP Rozstrzębowo), Klaudia Marks (SP Kcynia), Maja Komorowska (SP Królikowo), Zuzanna Budziak (SP Królikowo), Olga Maciejewska (SP Królikowo), Klaudia Izdebska (SP Królikowo), Maja Wiśniewska (SP Królikowo).

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowych prac oraz dziękujemy za udział w konkursie. Sytuacja epidemiczna nie pomaga w zorganizowaniu uroczystego rozdania nagród, dlatego po odbiór nagród zapraszamy w poniedziałek (23.11.2020 r.) w godz. 12.00-14.00 do Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni (ul. Wyrzyska 12). Podczas odbioru nagród pamiętamy o reżimie sanitarnym.

Materiał: Magdalena Olender Stowarzyszenie "Czas dzieci"

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Wulkanizacja
Zabiegi dla panów
Wypożyczalnia samochodów
Oczyszczanie twarzy
MEBLE PIOTR PASIEKA
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Remonty mieszkań
Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
0

e-Senior, czyli pomału do celu. Wystarczy przełamać opór

Już jutro, 14 listopada Ogólnopolski Dzień Seniora. W tym roku prezent może być# tylko jeden – pomóc możliwie najbezpieczniej przetrwać ten trudny dla wszystkich czas. I tu zjawiamy się my ze sporą dawką internetowej wiedzy.

(czytaj więcej)
0

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlaczego warto je jeść?

Aż 83 proc. Polaków zaczyna dzień od śniadania: 75% na pierwszy posiłek w ciągu #dnia wybiera kanapki. Jak przygotować pełnowartościowe śniadanie i dlaczego ten posiłek jest tak ważny dla naszego zdrowia?

(czytaj więcej)
0

Polacy unikają regularnych wizyt u stomatologa. Strach przed bólem

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie #Grupy LUX MED, jedynie 39 proc. Polaków między 25. a 60. r.ż. deklaruje wizyty u stomatologa przynajmniej raz na pół roku. Zlekceważony problem stomatologiczny, może prowadzić do poważnych chorób nie tylko zębów i jamy ustnej, ale także całego organizmu. Bakterie wywołujące stany zapalne mogą przedostawać się do innych narządów i przyczyniać się nawet do udarów mózgu czy zawałów.

(czytaj więcej)
0

Nowoczesne technologie w służbie czystości. Precz z zarazkami w łazience!

Szeroko rozumiana czystość jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek. Podwójnie zwracamy #uwagę na to, by wszystko co nas otacza było dla nas bezpieczne. Bezpieczeństwo w łazience to systematyczne pozbywanie się z niej wszelkich zarazków, bakterii, drobnoustrojów i grzybów. Na pomoc w codziennych obowiązkach przychodzą producenci, którzy poprzez stosowanie w swoich produktach nowoczesnej technologii sprawiają, że sprzątanie łazienki jest łatwe, szybkie i nie wymaga stosowanie silnych detergentów. Korzystajmy z dobrodziejstw technologicznych - dla naszego zdrowia.

(czytaj więcej)