Dziś mamy 7 grudnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

28 lutego 2022

Zrób dla siebie coś pięknego. Wygraj bon do jednego z 10 salonów kosmetycznych

fot. pixabay

fot. pixabay

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet wraz z lokalnymi salonami kosmetycznymi przygotowaliśmy dla Was konkurs.

Drogie kobiety, macie często mało czasu żeby odpowiednio zadbać o siebie i poczuć się piękne? Czas aby to zmienić! Zgłoś się do naszego konkursu i wygraj bon podarunkowy o wartości 100 zł do jednego z dziesięciu salonów kosmetycznych.

Do wygrania 10 bonów podarunkowych, każdy o wartości 100 zł do wykorzystania w salonach kosmetycznych u fundatorów nagród, którymi są: Adeliae Studio Paulina Seydak, Anna Kowalska PMU, Estetyka Izabela Halkiewicz, Filigranowe Studio Urody, Instytut Piękna Lidia Gwóźdź, Salon Kosmetyczny Gizela Palińska-Dyks, Salon Kosmetyczny Julita Chrubczyńska, Sandra Piasecka Makeup, Strefa Urody Donata Mazur oraz Zielona Pomarańcza Beauty Clinic.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego uważasz, że czas o siebie zadbać?

Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 10 najciekawszych odpowiedzi. Każda z laureatek wygra bon o wartości 100 zł do wykorzystania w jednym z salonów kosmetycznych, losowo przydzielonych przez redakcyjne jury.
Zgłoszenia należy wysyłać do dn. 7.03.2022 roku na adres reklama@powiat24.pl
Wiadomość powinna zawierać:
- Tytuł: "Mój Dzień Kobiet"
- Imię i nazwisko osoby, która bierze udział w konkursie,
- Nr telefonu,
- Odpowiedź na pytanie.

 

 

Dane osobowe uczestnika w zakresie: imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego będą przetwarzane przez redakcję portalu w celu realizacji konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne do wzięcia udziału w konkursie i odbioru nagrody.

Wyniki opublikujemy 8.03.2022r.
POWODZENIA!

Oceń artykuł: 6 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)