Dziś mamy 23 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

12 września 2019

Zwycięstwo Trampkarzy. Maciej Janicki strzelił dwie bramki

Za Trampkarzami 4 kolejka rozgrywek. Tym razem drużyna SF Junior Nakło zmierzyła się z drużyną Goplania Inowrocław. Mecz zakończył się zwycięstwem dla SF Junior (2:1).

Kolejny dreszczowiec zapewniła nam nasza drużyna. Mecz w dużej jego części odbywał się na połowie naszego przeciwnika. W pierwszej połowie bijemy głowa w mur, a przeciwnik wykorzystuje jedyną sytuację jaką miał. Na przerwę schodzimy, więc w średnich nastrojach. Po przerwie znowu dochodzimy do wielu sytuacji i w końcu udaje nam się wykorzystać stu procentowe okazje.Pierwsza bramka to piękny strzał lewą nogą zza pola karnego wprowadzonego po przerwie Macieja Janickiego. Ten sam zawodnik ustalił wynika spotkania stając się tym samym jednym z bohaterów widowiska.

Dziękujemy wszystkim naszym zawodnikom za walkę do końca!

materiał: Łukasz Bzdawka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 22 29