Dziś mamy 18 sierpnia 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

24 czerwca 2022

„Czas rozwinąć skrzydła...”. Ósmoklasiści opuścili mury SP 2

fot. ML

fot. ML

W tym roku gminne zakończenie roku szkolnego odbyło się w # szkole podstawowej nr 2 w Nakle. Była to też specjalna uroczystość, ponieważ dla wielu z nich były to ostatnie kroki w ich starej szkole.

Uroczystość rozpoczęła się punktualnie o 12:00, 24 czerwca. Do szkoły poza uczniami, rodzicami i nauczycielami, przybyli radni miejscy z zastępcą burmistrza Nakła – Krzysztofem Błońskim.

Na początku dzieci z młodszych roczników zaprezentowały pokaz artystyczny. Po zakończeniu przedstawienia, życzenia złożyła dyrektorka szkoły, zastępca burmistrza Krzysztof Błoński, wiceprzewodnicząca rady miejskiej Jolanta Tadych i ks. Tadeusz Michalak. Po przekazaniu sztandaru siódmoklasistom przyszedł czas na wręczanie świadectw i dyplomów dla wyróżnionych spośród 82 uczniów.

Na zakończenie uczniowie podziękowali swoim nauczycielom i pokazali prezentacje o ich ośmiu latach spędzonych w murach SP2.

Oceń artykuł: 8 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • -1 (5)

  Reniusia, w dniu 24-06-2022 19:47:09 napisał:

  Nawet raszpla jest. :)

  odpowiedz

  • 6 (6)

  Pedagog, w dniu 25-06-2022 12:46:53 napisał:

  "Rozwinąć skrzydła" Hm-jaką ta młodzież ma edukacyjną przyszłość w naszym powiecie-? Jak ją przygotować w dorosłość-skoro brak placówek. IX Ogólnopolska Konferencja Samorządu i Oświaty EDUKACJA PRZYSZŁOŚCI. Skierowana do prezydentów, burmistrzów, wójtów, dyrektorów i naczelników wydziałów edukacji w JST oraz dyrektorów szkół.Czas się obudzić i zacząć działać również na lokalnym podwórku.

  odpowiedz

  • 0 (2)

  @Ania, w dniu 25-06-2022 19:04:13 napisał:

  I ta pisowska świnia

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Wypalenie zawodowe jako przyczyna występowania wypadków przy pracy
49PLN
Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Konstrukcje stalowe
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Ramki ślubne
39,90PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Nowa publikacja o Kcyni . O argentyńskim Rozpętku i nie tylko

– Uwielbiam ten moment, gdy po wielu miesiącach pracy nad projektem# uzyskuje on swój ostateczny kształt i jest to suma wysiłków wielu osób. Kształt piękniejszy niż wszystko, co o nim myślałam wcześniej – tak o wydaniu książki pt. „Ciekawostki o Kcyni i okolicy. Ku nauce i rozrywce czytających skrzętnie zebrane” pisze Justyna Makarewicz, autorka publikacji.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)