Dziś mamy 30 czerwca 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

19 maja 2022

FA Mezar liderem w LIGA D1. W meczu padło 8 bramek

fot. pow.

fot. pow.

Nakielska drużyna Football Academy Mezar Nakło nad Notecią z powodzeniem rywalizuje w Lidze Młodzika starszego.

W sobotę gościliśmy Juventus Academy Bydgoszcz. Był to mecz rrewanżowy. W pierwszym spotkaniu w marcu odnieśliśmy łatwe zwycięstwo 8-0. Jednak wiedzieliśmy, że tym razem tak łatwo już nie będzie a tym samym liczyliśmy na dobry mecz. I się nie zawiedliśmy. Chłopcy walczyli odważnie i skutecznie przeszkadzali w naszych akcjach. Zresztą skuteczność nie była naszą mocną stroną w tym spotkaniu. Pozwoliła jednak na wygraną a 4 bramki zainkasował Witek Fiałkowski.

FA Mezar - JA Bydgoszcz (5-3)
Bramki: Fiałkowski (4), Maćkowiak

W najbliższy weekend gramy na wyjeździe z bezpośrednim rywalem do wygrania ligi czyli AP Reissa Inowrocław.


Materiał: Daniel Kloska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Combar Medycy w akcji. Interesujące szkolenie kadetów

Jak właściwie udzielać pomocy na polu walki w sytuacji kiedy# jest wielu poszkodowanych jednocześnie? Odpowiedź na to pytanie uzyskali kursanci drugiego modułu szkolenia prowadzonego przez instruktorów z Gwardii Narodowej Stanu Illinois i Centrum Szkolenia WOT. W pierwszej edycji pięciodniowego szkolenia COMBAT MEDIC udział wzięło blisko 100 Terytorialsów, a szkolenie realizowane było równorzędnie w dwóch wybranych Brygadach Obrony Terytorialnej w kraju.

(czytaj więcej)
0

Jak wykształcić zdrowe nawyki żywieniowe u dziecka?

Niejeden rodzic i opiekun zastanawia się, jak zachęcić swoje dziecko# do zdrowego odżywiania. Sięganie przez najmłodszych po warzywa i owoce zamiast słodkiego batonika może się wydawać niemożliwe do osiągnięcia. Warto jednak rozpocząć od małych kroków. Poniżej sześć propozycji, jak nauczyć dziecko prawidłowych nawyków żywieniowych.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)