Dziś mamy 27 stycznia 2026, wtorek, imieniny obchodzą:

18 stycznia 2026

Doskonała forma relaksu. Powstały ekologiczne torby

fot. Centrum Usług Społecznych w Nakle nad Notecią

fot. Centrum Usług Społecznych w Nakle nad Notecią

16 stycznia w Sołectwie# Potulice w ramach organizowania społeczności lokalnej malowaliśmy eko torby. We wspaniałej atmosferze powstały praktyczne i ekologiczne torby.

Korzyści dla uczestników:

- Tworzenie własnych projektów jest doskonałą formą relaksu, redukującą stres i poprawiającą nastrój.

- Malowanie rozwija kreatywność i zdolności manualne , co pozytywnie wpływa na funkcjonowanie mózgu i poprawia samopoczucie

- Warsztaty to okazja do poznania nowych ludzi, wymiany doświadczeń i budowania relacji społecznych.

- Malując eko torby, można lepiej zrozumieć znaczenie dbania o środowisko, ucząc się, jak własnoręcznie tworzyć produkty przyjazne naturze.

Fotorelacja ze spotkania poniżej.

Materiał: Klaudia Pałubicka / Centrum Usług Społecznych w Nakle nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jedno z najlepszych miejsc na regenerację. Wykorzystaj ten czas

Drzewa przyprószone śniegiem, cisza i #spokój - słychać jedynie skrzypienie śniegu pod butami - zima w lesie ma swój bajkowy urok.

(czytaj więcej)
0

Chcesz wzmocnić organizm? Warto sięgnąć po imbir

Zima to czas, kiedy nasz organizm #jest szczególnie narażony na przeziębienia, infekcje i osłabienie odporności. Niskie temperatury, wiatr i brak słońca sprawiają, że łatwiej chorujemy i czujemy się zmęczeni. Warto więc wspierać organizm naturalnymi sposobami - jednym z najlepszych jest imbir.

(czytaj więcej)
0

Dzień Kryptologii. Złamali szyfr niemieckiej Enigmy

Dzień Kryptologii (25 stycznia) #to dzień poświęcony ludziom, którzy wygrywali intelektem — polskim kryptologom z Biura Szyfrów, którzy jako pierwsi złamali szyfr niemieckiej Enigmy.

(czytaj więcej)
0

Rocznica wyzwolenia niemieckiego obozu Auschwitz-Birkenau. Mija 81 lat

27 stycznia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pamięci #o Ofiarach Holokaustu, ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 2005 roku, by uczcić pamięć Żydów zamordowanych przez Niemców podczas II wojny światowej. Data święta, wyznaczona na 27 stycznia, upamiętnia wyzwolenie przez oddziały Armii Czerwonej w 1945 r. niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau – obecnie jednego z najważniejszych Miejsc Pamięci o Zagładzie.

(czytaj więcej)