Dziś mamy 25 maja 2022, środa, imieniny obchodzą:

Głos internauty

27 kwietnia 2022 53

„Rano przejechanie koło szkoły graniczy z cudem”. Internauta apeluje o rozwiązanie problemu

Do naszej redakcji wpłynął list od Internauty, który #poruszył problem komunikacji koło jednej z nakielskich szkół. Poniżej prezentujemy treść listu.

(czytaj więcej)
21 kwietnia 2022 2

Bariera chroniąca płazy zniszczona? Internauta zwraca uwagę

Nasz czytelnik zwrócił uwagę na# barierę chroniącą płazy. O co chodzi? Treść wiadomości zamieszczamy poniżej.

(czytaj więcej)
04 kwietnia 2022 36

Internauta zwraca uwagę na niewłaściwe zachowanie właścicieli psów

Jeden z naszych czytelników poruszył problem sprzątania# psich odchodów. Jest niezadowolony z zachowania niektórych właścicieli pupilów. Treść otrzymanego listy publikujemy poniżej.

(czytaj więcej)
31 marca 2022 21

Jedna decyzja, wiele zniszczeń. Kto za to zapłaci?

Do naszej redakcji wpłynął list od Internauty, który poruszył problem niszczonej drogi# w jednej z nakielskich wsi. Poniżej prezentujemy treść listu.

(czytaj więcej)
27 marca 2022 30

W Nakle brakuje śmietników? Czytelnik zwraca uwagę

Nasz czytelnik zwrócił uwagę, jego zdaniem, na dość długo# ciągnący się problem. O co chodzi? Treść otrzymanej wiadomość publikujemy poniżej.

(czytaj więcej)
19 marca 2022 14
Głos Internauty

"Zapomniano o niepełnosprawnych?”. Internautka zauważa problem

Do naszej redakcji wpłynął kolejny list od Internautki, który dotyczy problemów ze zmianą # organizacji ruchu w Nakle. Poniżej prezentujemy treść listu.

(czytaj więcej)
05 marca 2022 47

„Absurd goni absurd”. Zmiana organizacji ruchu wciąż budzi emocje

Mimo że zmiana organizacji ruchu została wprowadzona już# kilka miesięcy temu to nadal budzi wiele emocji wśród mieszkańców. Czytelnicy zwracają uwagę m.in. na tworzące się korki w godzinach porannych i popołudniowych. Treść otrzymanego listu zamieszczamy poniżej.

(czytaj więcej)
13 lutego 2022 20

Niemiła sytuacja przy paczkomacie. Błoto daje się we znaki

Internauci zwracają się do nas z różnymi problemami. Dotyczą one# wielu tematów. Dzisiaj otrzymaliśmy wiadomość od czytelnika, którego podczas odbierania paczki przy jednym z nakielskich paczkomatów czekała niemiła niespodzianka. Treść poniżej.

(czytaj więcej)
13 lutego 2022 10

„Za co płacimy podatki?”. Mieszkańcy skarżą się na zły stan drogi

Temat złego stanu dróg dotyczy mieszkańców praktycznie# każdej gminy powiatu nakielskiego. Niedawno otrzymaliśmy kolejną już wiadomość od mieszkańca Nakła. W swojej wypowiedzi nie szczędzi słów na temat, jego zdaniem, fatalnej nawierzchni drogi. O jaką ulicę chodzi? Treść listu publikujemy poniżej.

(czytaj więcej)
10 lutego 2022 45

„Miasto, a takie zaniedbane”. Czytelnik o drogach w Nakle

Nasz czytelnik poruszył temat stanu jednego z# odcinków dróg w Nakle. O co chodzi? Treść otrzymanej wiadomości publikujemy poniżej.

(czytaj więcej)
26 stycznia 2022 21

„To jest już jakaś kpina”. Przebudowa wejścia do ratusza nie ma końca

Skontaktował się z nami mieszkaniec Nakła, który z niepokojem patrzy na# przedłużającą się przebudowę wejścia do nakielskiego ratusza. Otrzymaną wiadomość w całości zamieszczamy poniżej.

(czytaj więcej)
19 stycznia 2022 18

Porzucone śmieci znowu problemem. „Ludzie nie dbają, a potem narzekają”

O tym, że niektórzy porzucają śmieci w# różnych miejscach gminy Nakło nie trzeba już nikogo przekonywać. Problem ten często denerwuje mieszkańców. Otrzymaliśmy wiadomość od internauty, który natrafił na taki przypadek. Całą treść listu zamieszczamy poniżej.

(czytaj więcej)
13 stycznia 2022 28

„Ciekawe jak dojdzie do tragedii to kogo to będzie wina”

Skontaktował się z nami czytelnik, który ma kilka# uwag odnośnie ulicy Gepperta w Nakle. Czego dotyczyła wiadomość? Treść zamieszczamy poniżej.

(czytaj więcej)
12 stycznia 2022 25

W Nakle brakuje miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych?

Otrzymaliśmy wiadomość od naszego czytelnika. W swojej wypowiedzi poruszył# temat miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych. Treść nadesłanego listu publikujemy poniżej.

(czytaj więcej)
02 stycznia 2022 26

Psie odchody na chodnikach. Internauta zwraca uwagę

Mieszkaniec Nakła apeluje do właścicieli psów, aby# sprzątali po swoich pupilach. Treść otrzymanej wiadomości zamieszczamy poniżej.

(czytaj więcej)
29 grudnia 2021 19

„Ruch się zwiększył, a drogi się zapadają”. Mieszkaniec zaniepokojony

Skontaktowała się z nami Internautka. Zwróciła uwagę# na problem przy ulicy Norwida w Nakle. O co konkretnie chodzi? Treść otrzymanej wiadomości można przeczytać poniżej.

(czytaj więcej)
28 grudnia 2021 61

„Aż smutno się na to patrzy”. Internautka o warunkach na drogach

Otrzymaliśmy list od naszej czytelniczki. W swojej wypowiedzi poruszyła# temat złych warunków drogowych na jednym z nakielskich osiedli. Całą treść zamieszczamy poniżej

(czytaj więcej)
23 grudnia 2021 1

Temat wraca jak bumerang. Chodzi o warunki na drogach

Temat zimowego utrzymania dróg zawsze po# opadach śniegu wraca jak bumerang. Napisał do nas internauta, który poruszył temat warunków w okolicach Trzeciewnicy. Treść wiadomości poniżej.

(czytaj więcej)
13 grudnia 2021 33

„Za co oni biorą pieniądze?”. Powraca temat zimowego utrzymania dróg

W dniu wczorajszym skontaktował się z nami kierowca, który jest# oburzony stanem zimowego utrzymania dróg. Treść otrzymanej wiadomości publikujemy poniżej.

(czytaj więcej)
07 grudnia 2021 30

Ciemności na Osiedlu Chrobrego? Mieszkańcy zwracają uwagę na problem

Nasi czytelnicy w swoich wiadomościach poruszają ważne kwestie dla# lokalnej społeczności. Skontaktowała się z redakcją mieszkanka Osiedla Chrobrego w Nakle. Jaki temat poruszyła? Treść wypowiedzi zamieszczamy poniżej.

(czytaj więcej)
03 grudnia 2021 57

„Ludzie, czy Wy nie macie sumienia?”. Internauta o pandemii i zachowaniu

- Coraz gorzej z ludzką odpowiedzialnością - tymi słowami rozpoczął# swoją wiadomość nasz czytelnik. Czego dotyczyła? Treść zamieszczamy poniżej.

(czytaj więcej)
0

Turystyka w Kujawsko-Pomorskim. Wzrosła liczba udzielonych noclegów

W województwie kujawsko-pomorskim w 2021 r. w stosunku do# roku poprzedniego zwiększyła się liczba udzielonych noclegów, liczba korzystających z bazy noclegowej oraz stopień wykorzystania miejsc noclegowych w turystycznych obiektach noclegowych.

(czytaj więcej)
0

Mija 180. rocznica urodzin Marii Konopnickiej. Przypominamy jej życiorys

23 maja przypada 180. rocznica urodzin sławnej poetki# – Marii Konopnickiej, która była również tłumaczką, publicystką oraz działaczką społeczną i narodową.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)