Dziś mamy 9 lutego 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

Wydarzenia

07 lutego 2023 1

VII kolejka NHLPN. Pierwsza porażka Stal Produkt Nakło

W hali widowiskowo – sportowej w Paterku odbyła się VII kolejka tegorocznych zmagań w nakielskiej „halówce”. Dużą niespodzianką# zakończyło się starcie Stal Produkt Nakło z FC Albatros, a końcowy wynik niewątpliwie ucieszył dotychczasowego lidera tabeli, zespół z Sipior.

(czytaj więcej)
06 lutego 2023 0

MKS Krajna Nakło mistrzem ALPR sezonu 2022/2023. Wielki zaszczyt dla zespołu

MKS Krajna Nakło zdobywa mistrza ALPR sezonu 2022/2023 niezależnie co wydarzy się w Koronowie w ostatniej kolejce ligi!!!

(czytaj więcej)
06 lutego 2023 0

10 drużyn zaprezentowało umiejętności piłkarskie. Kto zwyciężył?

W dniu 28 stycznia 2023 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Paterku mieliśmy okazję# współorganizować kolejną sportową rywalizację. Nakielski Klub Abstynenta zaprosił swoich przyjaciół z zaprzyjaźnionych klubów do udziału w I Halowym Turnieju Abstynenckim. Aż 10 drużyn zaprezentowało swoje umiejętności piłkarskie w Paterku.

(czytaj więcej)
04 lutego 2023 0

Spotkanie zakończone remisem. Niesamowite emocje

Takiego meczu na parkiecie naszego klubu jeszcze nie było. Remisujemy wygrany mecz 33:33 z Handball Pyzdry.

(czytaj więcej)
01 lutego 2023 0

Współpraca z akademiami piłkarskimi. Wspólna reprezentacja trzech szkółek

Z wielką radością informujemy, że podjęliśmy współpracę szkoleniową z akademiami piłkarskimi Olimpii Wtelno oraz #akademią Sportis Academy Łochowo.

(czytaj więcej)
01 lutego 2023 0

Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Mariana Kensego. Dwie grupy

Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią, Nakielski Sport Sp. z o. o. w Nakle nad Notecią oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny #w Paterku serdecznie zapraszają na XXVII Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Mariana Kensego, który odbędzie się w dniach 11-12.02.2023 r. w sali gimnastycznej w Paterku

(czytaj więcej)
30 stycznia 2023 7

VI kolejka NHLPN. Rozegrano zaledwie trzy mecze

W hali widowiskowo – sportowej w Paterku rozegrano szóstą kolejkę Nakielskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej 2022/23. Na boisku po raz kolejny# nie pojawili się piłkarze FC Albatros, którzy o tym fakcie poinformowali krótko przed rozpoczęciem meczu, w którym mieli zmierzyć się ze Skrą Paterek.

(czytaj więcej)
30 stycznia 2023 0

Mityng Copernicus Cup. Gwiazdy lekkiej atletyki z całego świata

Gwiazdy polskiej i światowej lekkoatletyki, medaliści najważniejszych imprez lekkoatletycznych Europy i świata spotkają się po raz kolejny# w Toruniu podczas Międzynarodowego Mityngu Lekkoatletycznego Copernicus Cup (8 lutego).

(czytaj więcej)
29 stycznia 2023 1

Prawie 3000 złotych na WOŚP. Rodzinny turniej dwójek

W sobotę 28 stycznia w sali ZSP 3 w Nakle nad Notecią odbył Rodzinny Turniej Dwójek Siatkarskich z okazji 31. Finału Wielkiej Orkiestry# Świątecznej Pomocy. W turnieju organizowanym przez Nakielski Sport i NTS wzięło udział 27 par. Ostatecznie zwyciężyli bracia Leppert, na drugim miejscu uplasował się para Iga Nowak i Michał Nowak, natomiast na najniższym stopniu podium stanęła para Markuszewski/Łęga. Pary te otrzymały puchary ufundowane przez Nakielski Sport.

(czytaj więcej)
26 stycznia 2023 0

Gala wręczenia nagród. Wyróżnienia dla sportowców, trenerów i działaczy

Ponad czterystu kujawsko-pomorskich sportowców, trenerów i działaczy sportowych zostało wyróżnionych nagrodami zarządu województwa# za sukcesy odniesione w ubiegłym roku. Gala wręczenia nagród, z udziałem marszałka Piotra Całbeckiego, przewodniczącej sejmiku województwa Elżbiety Piniewskiej i członka zarządu Anety Jędrzejewskiej, odbyła się dziś (26 stycznia) w Akademickim Centrum Kultury i Sztuki Od Nowa w Toruniu.

(czytaj więcej)
25 stycznia 2023 0

I Turniej Tenisa o Puchar Nakielskiego Sportu. Kto stanął na podium?

W dniu 21.01 w hali ZSzŻŚ odbył się II Rodzinny Turniej Tenisa Par Deblowych oraz podsumowanie "mini" ligi dla najmłodszych adeptów tenisa.

(czytaj więcej)
24 stycznia 2023 3

Mikst z Łochowa górą. Wyniki turnieju brydżowego

Para z Łochowa Małgorzata Niedzielska i Tomasz Niedzielski zwyciężyła w turnieju brydżowym w Nakle.

(czytaj więcej)
24 stycznia 2023 5

V kolejka NHLPN. Odbyły się cztery mecze

W hali widowiskowo – sportowej w Paterku odbyła się V kolejka rozgrywek Nakielski Halowej Ligi Piłki Nożnej. #Stal Produkt Nakło w dalszym ciągu utrzymuje się na czele stawki.

(czytaj więcej)
23 stycznia 2023 0

Zawodnicy zagrali dla WOŚP. Dobry czas na boisku i poza nim

Turniej z okazji 31 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Kolejny dobry czas na boisku i poza nim. Sporo grania w dobrym# tempie i wracamy zadowoleni do domów.

(czytaj więcej)
23 stycznia 2023 0

Relaks na basenie, a potem odśnieżanie boiska. Prawdziwie zgrana ekipa

Dobry pomysł na spedzenie niedzielnego poranka znaleźli zawodnicy z naszych dwóch grup.

(czytaj więcej)
23 stycznia 2023 0

1/16 Mistrzostw Polski Juniorek. Zawody już w najbliższy weekend

Już w najbliższy weekend w Szubinie odbędzie się 1/16 Mistrzostw Polski Juniorek w Piłce Ręcznej.

(czytaj więcej)
23 stycznia 2023 0

Kolejne dobre zawody młodzików. Pozostaje mały niedosyt

Młodzicy zagrali kolejne dobre zawody w ramach Kujawsko-Pomorskiej Ligi Halowej Akademia Sportu Piotak, ale czujemy mały niedosyt.

(czytaj więcej)
23 stycznia 2023 0

Turniej młodych piłkarzy w Solcu Kujawskim. Gra na boisku i dobra zabawa

W sobotę, 21 stycznia wybraliśmy się do Solca Kujawskiego na turniej młodych piłkarzy z rocznika 2016/2017. Na boisku spędziliśmy# mnóstwo minut. Wiele radości przyniósł ten dzień. Chłopcy cieszyli się grą, a poza boiskiem znajdowali chwile na wspólne zabawy.

(czytaj więcej)
23 stycznia 2023 0

Pojedynek miał kluczowe znaczenie. VIII kolejka Nakielskiej Ligi Siatkówki

Tylko jedno spotkanie zostało rozegrane w ramach VIII kolejki Nakielskiej Ligi Siatkówki. Pozostałe mecze przełożono na inny termin.

(czytaj więcej)
22 stycznia 2023 1

Brąz w lidze wojewódzkiej. Awans do Ćwierćfinału Mistrzostw Polski

Na dobranoc przedstawiamy na zdjęciu brązowych medalistów wojewódzkiej ligi kadetów! Cały zespół, czyli zawodników, trenera i rodziców.

(czytaj więcej)
22 stycznia 2023 0

Halowe Mistrzostwa Województwa. 21 medali dla LUKS Start Nakło

21 stycznia 2023 roku w Arenie Toruń odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego U12, U14, U16, U18 i U20, w których# udział wzięła 41-osobowa reprezentacja LUKS START NAKŁO. Zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony zdobywając 21 medali (6 złotych, 5 srebrnych oraz 10 brązowych). Gratulacje!

(czytaj więcej)
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Walentynki inne niż wszystkie. Pomysły na miłą niespodziankę

Zwyczaj obchodzenia walentynek został zapoczątkowany w średniowiecznej Europie. Niegdyś 14 lutego był dniem, #w którym rycerze na dworze angielskim odnawiali przysięgi wierności wobec swoich wybranek. Obecnie walentynki to doskonała okazja do celebrowania miłości. Zakochani obdarowują się drobnymi upominkami i spędzają wspólne chwile na romantycznych randkach. A co gdyby tak w tym roku zrobić coś kompletnie innego, wykorzystując to, co oferuje nam dzisiejsza technologia? Przedstawiamy 3 pomysły na nietypowe randki z technologią w tle!

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)