Dziś mamy 24 listopada 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

Wydarzenia

23 listopada 2020 0

Wiele goli i radości. Drużyny SF Junior Nakło grają w zimowej lidze

Drużyny SF Junior Nakło grają w zimowej lidze pod balonem organizowanej przez #Juventus Academy Bydgoszcz.

(czytaj więcej)
23 listopada 2020 0

Sukces drużyny Młodzik SF Junior Nakło i awans do ligi wojewódzkiej

Zawodnicy SF Junior Nakło z rocznika 2008 i młodsi pieczętują awans do Ligi Wojewódzkiej!

(czytaj więcej)
23 listopada 2020 0

Dobry występ NTS-u na turnieju w Połczynie-Zdroju. Sprawdź wyniki

W sobotę 21.11.2020r. na obiektach sportowych przy ulicy Mieszka I w Połczynie-Zdroju odbył #się turniej mini siatkówki w kategoriach trójek i czwórek siatkarskich.

(czytaj więcej)
23 listopada 2020 0

LUKS Start Nakło w Białych Błotach. Najlepiej pobiegła Weronika Kunicka

21 listopada 2020 roku w Białych Błotach odbyły się Mistrzostwa Województwa #Kujawsko – Pomorskiego pionu LZS w biegach przełajowych, w których udział wzięła 24 osobowa reprezentacja LUKS START NAKŁO.

(czytaj więcej)
23 listopada 2020 0

I – ligowcy rozpoczęli rozgrywki. Kto bierze w nich udział?

W hali widowiskowo – sportowej w Paterku odbyła się 1 kolejka nakielskiej halowej I #ligi piłki nożnej 2020/2021. Tytułu sprzed roku broni Olimpia Tupadły.

(czytaj więcej)
22 listopada 2020 0

Staszic biega dla Niepodległej. Realizacja projektu zajęć pozalekcyjnych

Dnia 19.11.2020 roku na miejskim stadionie im. K. Biniakowskiego w Nakle odbył się# trening biegowy z okazji 102 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Wydarzenie zostało zorganizowane przez nauczycieli ZS im. S. Staszica w Nakle w ramach realizacji projektu zajęć pozalekcyjnych pt. „Sport i turystyka dodaje nam wiatru w żagle”, który otrzymał wsparcie z powiatu nakielskiego.

(czytaj więcej)
22 listopada 2020 1

Zawody Karate WKF. Nie zabrakło zawodników z Klubu „Yamabushi”

W dniu 21 listopada 2020 r. w Inowrocławiu odbyła się# kolejna edycja zawodów Karate WKF pn. „SOLNO CUP” w zawodach wzięła maksymalna ilość 250 zawodników - dozwolona w okresie pandemii – reprezentujących 25 Klubów z terenu całej Polski.

(czytaj więcej)
22 listopada 2020 7

Wystartowała nakielska halówka. Pierwsze 4 mecze za nami

W hali widowiskowo – sportowej w Paterku odbyła się 1 kolejka zmagań w# nakielskiej halowej II lidze piłki nożnej 2020/2021. W jednym z ciekawszych meczów zmierzyły się drużyny z Nakła i Potulic.

(czytaj więcej)
18 listopada 2020 0

Mikołajkowy Turniej Szachów Szybkich. Sprawdź komunikat organizacyjny

Na 5 grudnia zaplanowano Mikołajkowy Turniej Szachów Szybkich w #Nakle. Poniżej komunikat organizacyjny.

(czytaj więcej)
16 listopada 2020 1

Zawodnicy NTS-u najlepsi w turnieju minisiatkówki. Mecze dostarczyły wielu emocji

W sobotę 14.11.2020 w sali ZSP nr 3 w Nakle nad Notecią do gry przystąpiły trójki #siatkarskie. Turniej Mini Volley Cup "Nakielski AS" zorganizowany został przez klub NTS Trójka Nakło oraz przez spółkę Nakielski Sport. Wzięło w nim udział 13 drużyn, a najlepsi okazali się zawodnicy z Nakła.

(czytaj więcej)
16 listopada 2020 5

Młodzik KS Czarni Nakło z awansem do III ligi bydgoskiej. Gratulujemy!

Przygotowania do sezonu Młodzicy KS Czarni Nakło rozpoczęli następnego dnia po otrzymaniu #zgody na treningi na stadionie miejskim i boisku orlik od 9 maja spotykając się trzy razy w tygodniu.

(czytaj więcej)
15 listopada 2020 0

Nakielska Liga Siatkówki. Rozegrano dwa spotkania w ramach II kolejki

15 listopada w sali Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej rozegrano drugą kolejkę #Nakielskiej Ligi Siatkówki sezonu 2020/2021. Mecze odbywały się, zgodnie z wytycznymi, bez udziału, publiczności.

(czytaj więcej)
14 listopada 2020 40

Ostatni mecz rundy jesiennej. Skra Paterek pewnie ogrywa Czarnych Nakło

Po koncertowej drugiej połowie meczu, Skra Paterek wywiozła komplet punktów z #nakielskiego stadionu. Dla obu zespołów był to ostatni mecz w rundzie jesiennej piłkarskich rozgrywek B – klasy.

(czytaj więcej)
14 listopada 2020 0

Organizatorzy mają związane ręce. Bieg przeniesiony na grudzień

Trawers Team Nakło ma w planach organizację biegu pn. Cross Cichociemnych im. #Bernarda Bzdawki w Kowalewku. Na przeszkodzie staje jednak koronawirus i związane z nim obostrzenia.

(czytaj więcej)
13 listopada 2020 0

Nakielska Halowa Liga Piłki Nożnej. Startuje kolejny sezon rozgrywek

W przyszły weekend, tj. 21-22.11.2020 r., w sali gimnastycznej Zespołu #Szkolno-Przedszkolnego w Paterku rozpoczną się rozgrywki I i II ligi NHLPN sezon 2020/2021.

(czytaj więcej)
12 listopada 2020 1

Turniej Tenisa Stołowego w Ślesinie. Do rywalizacji stanęło 14 zawodników

Turniej Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości odbył się# 11 listopada 2020 roku w Ślesinie.

(czytaj więcej)
10 listopada 2020 14

Poważne braki kadrowe. Czarni pokonani

W ostatnim meczu wyjazdowym w rundzie jesiennej, Czarni Nakło zagrali w #Sicienku z miejscowym Gryfem. Wynik w pełni oddaje dominację jednego zespołu.

(czytaj więcej)
10 listopada 2020 0

Zawodnicy z powiatu nakielskiego tradycyjnie zdominowali zawody

9 listopada odbył się IV Turniej Szachowy UKW Bydgoszcz, który tradycyjnie zdominowali #zawodnicy powiatu nakielskiego. W poprzednich turniejach w tym roku akademickim wygrywali: 19 października - Przemysław Chudzik, 26 października - Kamil Ignacak, 2 listopada - Przemysław Chudzik.

(czytaj więcej)
09 listopada 2020 18

Wrócił na pomost po czteroletniej dyskwalifikacji i od razu zwyciężył!

Po czterech latach na pomost wrócił Adrian Zieliński - ciężarowiec z #Mroczy. W weekend wziął udział w 21. edycji turnieju im. Krzysztofa Becka.

(czytaj więcej)
09 listopada 2020 0

Zieloni dominowali i wygrali. Okrojona kadra Zorzy Ślesin

Tylko 11 zawodników liczyła kadra Zorzy Ślesin na wyjazdowy mecz z Zielonymi #Zalesie. Gospodarze skrzętnie wykorzystali swoje przewagi i zasłużenie zgarnęli 3 punkty.

(czytaj więcej)
09 listopada 2020 0

Mistrzostwa Młodzików. Najlepiej zaprezentowała się Weronika Kunicka

7 listopada 2020 roku w Chełmnie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w #Biegach Przełajowych, w których udział wzięła 5-osobowa reprezentacja LUKS START NAKŁO.

(czytaj więcej)
0

e-Senior, czyli pomału do celu. Wystarczy przełamać opór

Już jutro, 14 listopada Ogólnopolski Dzień Seniora. W tym roku prezent może być# tylko jeden – pomóc możliwie najbezpieczniej przetrwać ten trudny dla wszystkich czas. I tu zjawiamy się my ze sporą dawką internetowej wiedzy.

(czytaj więcej)
0

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlaczego warto je jeść?

Aż 83 proc. Polaków zaczyna dzień od śniadania: 75% na pierwszy posiłek w ciągu #dnia wybiera kanapki. Jak przygotować pełnowartościowe śniadanie i dlaczego ten posiłek jest tak ważny dla naszego zdrowia?

(czytaj więcej)
0

Polacy unikają regularnych wizyt u stomatologa. Strach przed bólem

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie #Grupy LUX MED, jedynie 39 proc. Polaków między 25. a 60. r.ż. deklaruje wizyty u stomatologa przynajmniej raz na pół roku. Zlekceważony problem stomatologiczny, może prowadzić do poważnych chorób nie tylko zębów i jamy ustnej, ale także całego organizmu. Bakterie wywołujące stany zapalne mogą przedostawać się do innych narządów i przyczyniać się nawet do udarów mózgu czy zawałów.

(czytaj więcej)
0

Nowoczesne technologie w służbie czystości. Precz z zarazkami w łazience!

Szeroko rozumiana czystość jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek. Podwójnie zwracamy #uwagę na to, by wszystko co nas otacza było dla nas bezpieczne. Bezpieczeństwo w łazience to systematyczne pozbywanie się z niej wszelkich zarazków, bakterii, drobnoustrojów i grzybów. Na pomoc w codziennych obowiązkach przychodzą producenci, którzy poprzez stosowanie w swoich produktach nowoczesnej technologii sprawiają, że sprzątanie łazienki jest łatwe, szybkie i nie wymaga stosowanie silnych detergentów. Korzystajmy z dobrodziejstw technologicznych - dla naszego zdrowia.

(czytaj więcej)