Dziś mamy 12 lipca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

15 czerwca 2024

Dzień Dziecka w Paterku. Moc atrakcji dla najmłodszych

fot. MM

fot. MM

15 czerwca w godzinach od 10:00 do 13:00 na osiedlu #Sobieskiego w Paterku zorganizowane zostało wydarzenie dedykowane wszystkim najmłodszym mieszkańcom sołectwa. Mowa tu rzecz jasna o imprezie z okazji Dnia Dziecka.

Na najmłodszych czekało tego dnia wiele atrakcji. Dzieci miały okazję m.in. bawić się wspólnie z profesjonalnymi animatorami, a także skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni czy zobaczyć prawdziwy strażacki sprzęt (dzięki strażakom z miejscowej jednostki OSP). Nie zabrakło też stoiska KGW Paterek. Chętni mogli też nauczyć się gry w darta.

Za organizację wydarzenia odpowiadali: sołtys, rada sołecka, OSP, KGW i WDK w Paterku.

Oceń artykuł: 18 10

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • 7 (7)

  Mieszkanka, w dniu 15-06-2024 15:44:12 napisał:

  Bardzo dziękuję za przygotowanie tak wspaniałej imprezy przez radę, kgw i dom kultury dzieci były zachwycone. Chłopaki ze straży upiekliśmy pyszną kiełbaskę. Fajnie, że wszyscy razem w zgodzie działają,

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • -10 (12)

  Mieszkanka, w dniu 15-06-2024 16:41:42 napisał:

  patrzac na zdjęcia chyba nuda była smętne maja miny

  odpowiedz

  • 2 (4)

  do Mieszkanka, w dniu 15-06-2024 17:44:09 napisał:

  to jest dzień dziecka i ich radość to nawet w takim dniu musi zawsze się pojawić jakaś wredna osoba z wrednym komentarzem jak ta @Mieszkanka mająca nudę w domu -co za zawiść i nienawiść z kogo ten przykład bierzesz albo to twoja choroba

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Po sąsiedzku, w dniu 15-06-2024 20:20:03 napisał:

  A czy Ty chciałabyś czekać na gwiazdora do"zajączka" -? Czego nie rozumiesz-? Festyn,zabawa ok-wszystko w jak najlepszym porządku ale na litość boską nie mąćmy dzieciom rozumu skoro sami niewiele go co niektórzy mają i nie potrafią zrozumieć pewnych spraw.

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Obiektywny, w dniu 15-06-2024 20:28:51 napisał:

  To odbyło się na terenie Spółdzielni. Tam pracuje Niemczewski

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Budowa magazynów
Szkolenie bhp dla studentów
79PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Audyt środowiskowy
3000PLN
Praca na wysokości
60PLN
Ewidencja odpadów BDO (pakiet mini)
2400 zł / rokPLN
0

Lipiec. Idealny czas na wakacyjną domówkę!

Orzeźwiające drinki, soczyste owoce oraz aromatyczne# i pożywne przekąski, zapewniające nam energię do białego rana – lipiec to doskonały moment, by we własnym mieszkaniu lub ogrodzie wyczarować iście tropikalny bar, godny najlepszych nadmorskich kurortów. Jakie przekąski pasują do najpopularniejszych wakacyjnych koktajli? Z czym je łączyć, by miło rozpocząć dzień po udanej imprezie?

(czytaj więcej)
0

Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej. Patriotyczna postawa rolników

12 lipca obchodzimy święto państwowe – Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej#. Obchody tego dnia to oddanie hołdu mieszkańcom polskiej wsi za ich patriotyczną postawę w czasie II wojny światowej – bohaterską walkę, zapewnianie żywności oraz pomoc udzielaną uciekinierom i osobom ukrywającym się przed prześladowaniami.

(czytaj więcej)
0

Uważaj na barszcz Sosnowskiego! Roślina niebezpieczna dla człowieka

Czy wiesz, że podczas letniego spaceru powinieneś uważać na rośliny#, które mijasz na swojej drodze? Zagrożenie dla zdrowia może stanowić przede wszystkim barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi). Ryzykowne jest nie tylko dotykanie, ale nawet przebywanie w jego otoczeniu.

(czytaj więcej)
0

Ważna data dla leśników. Dzień poświęcony Janowi Gwalbertowi

Dzień leśnika w różnych kalendarzach# „wypada” inaczej. Dzień Leśnika i Drzewiarza mamy 5 kwietnia. Od kilku lat uznaje się, że leśnicy swój dzień obchodzą 12 lipca. Ale to nie jedyna ważna data dla leśników i lasów Państwowych.

(czytaj więcej)