Dziś mamy 17 lipca 2024, środa, imieniny obchodzą:

23 czerwca 2024

Panie korzystały z zabiegów upiększających. Wakacyjna przerwa

fot. Dzienny Dom Pobytu Senior+ w Nakle

fot. Dzienny Dom Pobytu Senior+ w Nakle

Rok szkolny dobiegł końca. Również dziewczęta #z MOW w Samostrzelu wkrótce wyjeżdżają na wakacyjną przerwę.

W środę, 19 czerwca mogliśmy gościć zaprzyjaźnione nam fryzjerki wraz z opiekunem Panią Aleksandrą. To spotkanie, tak jak poprzednie, przyniosło wiele radości. Nasze Panie korzystały z zabiegów upiększających, rozmawiały z dziewczętami przy wspólnej kawie. Podopieczne Młodzieżowego Ośrodeka Wychowawczego w Samostrzelu im. Ireny Sendlerowej  otrzymały podziękowanie i drobne upominki za półroczną współprace z Naszym Senioralnym Domem. Jesteśmy wzruszeni i czekamy na kolejną wizytę po wakacjach.

Materiał: Patrycja Michalska-Belica / Dzienny Dom Pobytu Senior+ w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

"Pole pszenicy z cyprysami". Mural w nowej odsłonie

Mural „Pole pszenicy z cyprysami” reaktywowany #w nowej odsłonie.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)