Dziś mamy 12 lipca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

12 czerwca 2024

Pobyt w parku rozrywki. Młodzież skorzystała z wielu atrakcji

fot. powierzone

fot. powierzone

Słońce, ciemne chmury, deszcz, wysoka temperatura#, wiatr: taka aura spotkała uczniów ZS im. Wł. Łokietka w Lubaszczu na wycieczce szkolnej do Energylandii 10 czerwca br.

Pomimo tak zmiennej pogody adrenalina nie pozwoliła na smutne :( miny i rozczarowanie. Hyperion, Zadra, Speed, Furioza, Formuła, Tsunami, Viking .... to kilka z wielu atrakcji, z których skorzystała młodzież podczas pobytu w parku rozrywki Energylandia.

Integracja uczniów, dobra zabawa, emocje związane z przełamaniem swoich barier i lęków np. lęku wysokości to właśnie jest ENERGYLANDIA :).

Materiał: Agnieszka Andrzejewska / Zespół Szkół im. Władysława Łokietka w Lubaszczu

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Lipiec. Idealny czas na wakacyjną domówkę!

Orzeźwiające drinki, soczyste owoce oraz aromatyczne# i pożywne przekąski, zapewniające nam energię do białego rana – lipiec to doskonały moment, by we własnym mieszkaniu lub ogrodzie wyczarować iście tropikalny bar, godny najlepszych nadmorskich kurortów. Jakie przekąski pasują do najpopularniejszych wakacyjnych koktajli? Z czym je łączyć, by miło rozpocząć dzień po udanej imprezie?

(czytaj więcej)
0

Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej. Patriotyczna postawa rolników

12 lipca obchodzimy święto państwowe – Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej#. Obchody tego dnia to oddanie hołdu mieszkańcom polskiej wsi za ich patriotyczną postawę w czasie II wojny światowej – bohaterską walkę, zapewnianie żywności oraz pomoc udzielaną uciekinierom i osobom ukrywającym się przed prześladowaniami.

(czytaj więcej)
0

Uważaj na barszcz Sosnowskiego! Roślina niebezpieczna dla człowieka

Czy wiesz, że podczas letniego spaceru powinieneś uważać na rośliny#, które mijasz na swojej drodze? Zagrożenie dla zdrowia może stanowić przede wszystkim barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi). Ryzykowne jest nie tylko dotykanie, ale nawet przebywanie w jego otoczeniu.

(czytaj więcej)
0

Ważna data dla leśników. Dzień poświęcony Janowi Gwalbertowi

Dzień leśnika w różnych kalendarzach# „wypada” inaczej. Dzień Leśnika i Drzewiarza mamy 5 kwietnia. Od kilku lat uznaje się, że leśnicy swój dzień obchodzą 12 lipca. Ale to nie jedyna ważna data dla leśników i lasów Państwowych.

(czytaj więcej)