Dziś mamy 12 lipca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

10 lipca 2024

Podwyżki opłat za wodę i ścieki. Jakie stawki będą obowiązywały?

fot. freepik

fot. freepik

Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji #Sp. z o.o. informuje, iż od dnia 17 lipca 2024 roku wchodzą w życie nowe taryfy za wodę i ścieki.

Taryfy zostały zatwierdzone Decyzją nr D.RZT.70.14.2024 z dnia 18 czerwca 2024 r. przez Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z siedzibą w Bydgoszczy. Zgodnie z art. 24f ust. 1 ustawy z dnia 7 czerwca 2001 rok o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków (Dz. U z 2024 r. poz. 757) wchodzą  one  w życie po upływie 7 dni od dnia ogłoszenia przez organ regulacyjny.

PGW Wody Polskie ogłosiły zatwierdzoną taryfę na stronie Biuletynu Informacji Publicznej w dniu 9 lipca 2024 roku. W związku z powyższym  taryfy wchodzą w życie od 17 lipca 2024 roku. Taryfy zatwierdzone zostały na okres 3 lat.

Szczegóły w załączonym pliku.

Materiał: Joanna Zaworska / Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 21
Pliki do pobrania
Komunikat_taryfy.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Lipiec. Idealny czas na wakacyjną domówkę!

Orzeźwiające drinki, soczyste owoce oraz aromatyczne# i pożywne przekąski, zapewniające nam energię do białego rana – lipiec to doskonały moment, by we własnym mieszkaniu lub ogrodzie wyczarować iście tropikalny bar, godny najlepszych nadmorskich kurortów. Jakie przekąski pasują do najpopularniejszych wakacyjnych koktajli? Z czym je łączyć, by miło rozpocząć dzień po udanej imprezie?

(czytaj więcej)
0

Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej. Patriotyczna postawa rolników

12 lipca obchodzimy święto państwowe – Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej#. Obchody tego dnia to oddanie hołdu mieszkańcom polskiej wsi za ich patriotyczną postawę w czasie II wojny światowej – bohaterską walkę, zapewnianie żywności oraz pomoc udzielaną uciekinierom i osobom ukrywającym się przed prześladowaniami.

(czytaj więcej)
0

Uważaj na barszcz Sosnowskiego! Roślina niebezpieczna dla człowieka

Czy wiesz, że podczas letniego spaceru powinieneś uważać na rośliny#, które mijasz na swojej drodze? Zagrożenie dla zdrowia może stanowić przede wszystkim barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi). Ryzykowne jest nie tylko dotykanie, ale nawet przebywanie w jego otoczeniu.

(czytaj więcej)
0

Ważna data dla leśników. Dzień poświęcony Janowi Gwalbertowi

Dzień leśnika w różnych kalendarzach# „wypada” inaczej. Dzień Leśnika i Drzewiarza mamy 5 kwietnia. Od kilku lat uznaje się, że leśnicy swój dzień obchodzą 12 lipca. Ale to nie jedyna ważna data dla leśników i lasów Państwowych.

(czytaj więcej)