Dziś mamy 22 kwietnia 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

05 stycznia 2024

Potrzebna pomoc. Chłopcy stracili matkę, ich ojciec walczy o życie

fot. zrzutka.pl

fot. zrzutka.pl

Sąsiedzi ruszyli z pomocą rodzinie, która ucierpiała w pożarze domu #w Murowańcu. Dwaj chłopcy stracili matkę, a ich ojciec walczy o życie.

Do tragicznego w skutkach pożaru "bliźniaka" doszło w nocy z 3 na 4 stycznia br. Pisaliśmy o tym tutaj. Ocalały trzy osoby, Niestety śmierć poniosła 41-letnia kobieta. Jej mąż został przewieziony do specjalistycznej kliniki leczenia oparzeń. Dwaj bracia leczeni są w szpitalu w Bydgoszczy. Strawiony przez ogień budynek wymaga gruntownego remontu.

Na stronie zrzutka.pl uruchomiona została specjalna zrzutka dla ocalałej rodziny. - Zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc dla rodziny dotkniętej tym tragicznym pożarem ich domu. Z tego co zaobserwowałem to budynek (część "bliżniaka") na dwóch kondygnacjach wymaga kapitalnego remontu wraz z dachem. Kwota zrzutki jest ustawiona w tym momencie tylko na 50k PLN, ale wiemy dobrze, że chodzi na początku o doraźną pomoc tym osobom, które ocalały w pożarze - informuje sąsiad poszkodowanej rodziny i mieszkaniec Murowańca Janusz Igliński. - Z tego co wiemy to ocalały 3 osoby i w tym momencie dzieci przebywają w szpitalu dziecięcym w Bydgoszczy, a ojciec walczy o życie w specjalistycznej klinice w Gryficach. Nic nie wiadomo na temat zwierząt domowych, które mogły również przebywać w budynku - dodaje.

Jak zaznacza sąsiad poszkodowanych, gdy okaże się, że będzie potrzebna większa pomoc to zwiększony zostanie próg tej zrzutki lub utworzone będą kolejne zbiórki.

Poniżej link do zbiórki:

https://zrzutka.pl/en9t7y

Oceń artykuł: 25 10

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
0

Ciekawe miejsca na terenie Leśnictwa Dębogóra. Co warto zobaczyć?

Pogoda nie zachęca wręcz do #wychodzenia na zewnątrz, więc My chcemy Was zachęcić do lektury przy porannej kawie. Tym razem kilka ciekawych miejsc na terenie Leśnictwa Dębogóra.

(czytaj więcej)
0

Rocznica powstania w gettcie warszawskim. Heroiczna walka

Dzisiaj, 19 kwietnia przypada# 81. rocznica powstania w getcie warszawskim.

(czytaj więcej)
0

Kwiecień plecień. Poranne opady śniegu zaskoczyły mieszkańców

W kcyńskiej gminie dziś rano #padał śnieg z deszczem i to dość intensywnie. Za oknem przez kilkanaście minut panowała iście zimowa aura.

(czytaj więcej)
0

Zmień swoje dotychczasowe nawyki. Serce kocha sport

Systematyczna aktywność fizyczna jest podstawą# zdrowego stylu życia. Małymi krokami spróbuj zmienić swoje dotychczasowe nawyki.

(czytaj więcej)