Dziś mamy 18 lipca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

05 stycznia 2024

Potrzebna pomoc. Chłopcy stracili matkę, ich ojciec walczy o życie

fot. zrzutka.pl

fot. zrzutka.pl

Sąsiedzi ruszyli z pomocą rodzinie, która ucierpiała w pożarze domu #w Murowańcu. Dwaj chłopcy stracili matkę, a ich ojciec walczy o życie.

Do tragicznego w skutkach pożaru "bliźniaka" doszło w nocy z 3 na 4 stycznia br. Pisaliśmy o tym tutaj. Ocalały trzy osoby, Niestety śmierć poniosła 41-letnia kobieta. Jej mąż został przewieziony do specjalistycznej kliniki leczenia oparzeń. Dwaj bracia leczeni są w szpitalu w Bydgoszczy. Strawiony przez ogień budynek wymaga gruntownego remontu.

Na stronie zrzutka.pl uruchomiona została specjalna zrzutka dla ocalałej rodziny. - Zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc dla rodziny dotkniętej tym tragicznym pożarem ich domu. Z tego co zaobserwowałem to budynek (część "bliżniaka") na dwóch kondygnacjach wymaga kapitalnego remontu wraz z dachem. Kwota zrzutki jest ustawiona w tym momencie tylko na 50k PLN, ale wiemy dobrze, że chodzi na początku o doraźną pomoc tym osobom, które ocalały w pożarze - informuje sąsiad poszkodowanej rodziny i mieszkaniec Murowańca Janusz Igliński. - Z tego co wiemy to ocalały 3 osoby i w tym momencie dzieci przebywają w szpitalu dziecięcym w Bydgoszczy, a ojciec walczy o życie w specjalistycznej klinice w Gryficach. Nic nie wiadomo na temat zwierząt domowych, które mogły również przebywać w budynku - dodaje.

Jak zaznacza sąsiad poszkodowanych, gdy okaże się, że będzie potrzebna większa pomoc to zwiększony zostanie próg tej zrzutki lub utworzone będą kolejne zbiórki.

Poniżej link do zbiórki:

https://zrzutka.pl/en9t7y

Oceń artykuł: 26 10

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Budowa hal
Zadaj pytanie
40PLN
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Szkolenie bhp dla studentów
79PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Egzotyczne pamiątki z wakacji. Nie wszystko można przewieźć

Wakacje to czas urlopów i podróży. Większość z nas nie wyobraża sobie# powrotu zza granicy bez przywiezienia pamiątek dla siebie lub naszych bliskich. Często są one wytworzone z egzotycznych roślin i zwierząt, jednak nie każdy wie, że niektóre z nich są objęte przepisami dotyczącymi ochrony dzikiej fauny i flory. Co zrobić, jeśli nie chcemy przechodzić przez formalności związane z przewozem takich pamiątek lub nie chcemy mieć nieprzyjemności na granicy w przypadku ich niedopełnienia? Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące CITES.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)