Dziś mamy 12 lipca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

17 czerwca 2024
Wiadomości z regionu

Zderzenie osobówki z ciężarówką. Wysłano liczne siły i środki

fot. OSP Solec Kujawski

fot. OSP Solec Kujawski

Do groźnego zdarzenia doszło dzisiejszego wieczoru #na DW 397 w miejscowości Makowiska.

Z informacji przekazanych przez zgłaszającego wynikało, że doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym, w wyniku którego samochód osobowy dachował, po czym zaczął płonąć. Z uwagi na poważną treść zgłoszenia na miejsce wysłano liczne siły i środki z Solca Kujawskiego oraz Bydgoszczy. Po przybyciu na miejsce okazało się, że sytuacja nie jest na tyle poważna jak ją opisano i samochód się nie pali. W zdarzeniu brały udział 2 osoby, które zostały przebadane przez przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego, żaden z uczestników zdarzenia nie wymagał pomocy medycznej. Ruch na DW 397 w pierwszej fazie działań był całkowicie zablokowany, po chwili wprowadzono ruch wahadłowy. Aktualnie ruch w tym miejscu odbywa się bez utrudnień.

Materiał: OSP Solec Kujawski

Oceń artykuł: 0 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (3)

  obserwator, w dniu 18-06-2024 07:01:01 napisał:

  Czas wielki by za nie przemyślane wysyłanie strażaków powinni płacić za paliwo dyspozytorzy ze 112 rozumiem jedna jednostka ale jak w tym wypadku aż trzy jednostki

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Kg, w dniu 18-06-2024 07:30:03 napisał:

  A co ma 112 dostał czy dostała wiadomości to zareagowali jak powinno być. I nie rozumiem jak można być takim nie myślącym.

  odpowiedz

  • 2 (4)

  hehe, w dniu 18-06-2024 08:09:47 napisał:

  Liczne siły i środki...brzmi jakby wielka armia ruszyła na front :-)

  odpowiedz

  • -1 (1)

  HA HA HA , w dniu 19-06-2024 09:03:42 napisał:

  Do Kg skoro tak dobrze dysponuje 112 tyloma jednostkami straży pożarnej jeszcze powinien wezwać wojsko i jednostkę terytorjalsów był by komplet

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Kg, w dniu 19-06-2024 13:56:35 napisał:

  Do HaHa cymbalem to ty się urodziłeś i cymbalem odejdziesz. Jak można nie zrozumieć o czym napisałem. Czy to aż takie trudne do zrozumienia. Włącz myślenie a nie wciąż na wstecznym.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  do Kg, w dniu 20-06-2024 07:54:52 napisał:

  Kg też jestem tego zdania co obserwator i HAHAHA po co trzy jednostki straży do jednego wypadku , odnoszę wrażenie że ty jesteś strażakiem i jest ci na ręke jak was wzywają do wypadku bo przy takiej ilości ludzi da się głupa palić i nic nie robić i jeszcze można mieć za to zapłacone

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Praca na wysokości
60PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
189PLN
Szkolenie z HACCP
80PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Ewidencja odpadów BDO (pakiet mini)
2400 zł / rokPLN
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
0

Lipiec. Idealny czas na wakacyjną domówkę!

Orzeźwiające drinki, soczyste owoce oraz aromatyczne# i pożywne przekąski, zapewniające nam energię do białego rana – lipiec to doskonały moment, by we własnym mieszkaniu lub ogrodzie wyczarować iście tropikalny bar, godny najlepszych nadmorskich kurortów. Jakie przekąski pasują do najpopularniejszych wakacyjnych koktajli? Z czym je łączyć, by miło rozpocząć dzień po udanej imprezie?

(czytaj więcej)
0

Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej. Patriotyczna postawa rolników

12 lipca obchodzimy święto państwowe – Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej#. Obchody tego dnia to oddanie hołdu mieszkańcom polskiej wsi za ich patriotyczną postawę w czasie II wojny światowej – bohaterską walkę, zapewnianie żywności oraz pomoc udzielaną uciekinierom i osobom ukrywającym się przed prześladowaniami.

(czytaj więcej)
0

Uważaj na barszcz Sosnowskiego! Roślina niebezpieczna dla człowieka

Czy wiesz, że podczas letniego spaceru powinieneś uważać na rośliny#, które mijasz na swojej drodze? Zagrożenie dla zdrowia może stanowić przede wszystkim barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi). Ryzykowne jest nie tylko dotykanie, ale nawet przebywanie w jego otoczeniu.

(czytaj więcej)
0

Ważna data dla leśników. Dzień poświęcony Janowi Gwalbertowi

Dzień leśnika w różnych kalendarzach# „wypada” inaczej. Dzień Leśnika i Drzewiarza mamy 5 kwietnia. Od kilku lat uznaje się, że leśnicy swój dzień obchodzą 12 lipca. Ale to nie jedyna ważna data dla leśników i lasów Państwowych.

(czytaj więcej)