Dziś mamy 17 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

28 września 2023

Było gwarno i wesoło. Lekcja o jesieni w bibliotece

fot. PiMBP w Nakle

fot. PiMBP w Nakle

W Bibliotece Dziecięcej było gwarno i wesoło, a to za sprawą dzieci z# Przedszkola w Potulicach.

Motylki, Pszczółki i Biedronki wzięły udział w lekcji o jesieni. Wysłuchały listu, który zostawiła dla nich Pani Jesień, a następnie otrzymały zadania do wykonania: zagadki, minki oraz taniec liści. Ze wszystkim poradziły sobie wspaniale, za co Pani Jesień nagrodziła ich słodkimi grzybkami. Przedszkolaki poznały też psa Clifforda, kochającego lato, który wreszcie polubił jesienne zabawy. Mimo, że spotkanie było krótkie, dzieci świetnie się bawiły. Mamy nadzieję, że Motylki, Pszczółki i Biedronki, zawitają jeszcze do nakielskiej biblioteki.

Materiał: Anna Splitt / Biblioteka Dziecięca w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ruszyła certyfikacja w WOT. Sprawdzian dla żołnierzy

W WOT rozpoczęła się Certyfikacja – zaangażowani zostali #wszyscy żołnierze 8.Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Natychmiastowe stawiennictwo i szkolenie to jeden z elementów sprawdzenia gotowości do działania najmłodszego rodzaju Sił Zbrojnych RP, niezwiązany z kryzysem migracyjnym i działaniami hybrydowymi przeciw Polsce na wschodniej granicy RP.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)