Dziś mamy 14 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

16 czerwca 2024

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

fot. powierzone

fot. powierzone

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

Dobra atmosfera i piękno otaczającej nas przyrody rekompensowały trudy wędrówki i wysoki stan wody (miejscami powyżej pasa). Na mecie w Świetlicy wiejskiej w Anielinach czekał na nas jak zwykle pyszny posiłek za co dziękujemy  KGW Anieliny oraz Pani Sołtys Anecie Skieresz. Nieoceniona również była tej fantastycznej społeczności pomoc w logistyce do której również się włączył wójt gminy Sadki Michał Piszczek. Podczas wspólnej biesiady z miejscowymi seniorami opowiadałem o moich wyprawach.

Dziękuję wszystkim za udział w tej jakże trudnej wędrówce, oraz gratuluję co niektórym za przełamanie swoich lęków i słabości. Przeszliśmy 9 km. To była 26 wędrówka z cyku "Po bezdrożach" tym samym zamkneliśmy pierwszy rok wędrówek! Do zobaczenia na szlaku!

Materiał: Maciej Boinski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 41 23

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co z jakością wyrobów cukierniczych? Nieprawidłowości w 13 zakładach

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych przedstawia #wyniki przeprowadzonej w I kw. 2024 r. planowej kontroli w zakresie jakości handlowej wyrobów cukierniczych.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Nowe Prawo Komunikacji Elektronicznej. Wprowadzono zmiany

Sejm przyjął ustawę Prawo Komunikacji Elektronicznej #(PKE). Ustawa ta wprowadza zmiany, które mają poprawić to, jak działa rynek telekomunikacyjny oraz lepiej chronić konsumentów. Prawo Komunikacji Elektronicznej (PKE) obejmuje szeroki zakres zagadnień, które dotyczą rynku telekomunikacyjnego i wprowadza dwie europejskie dyrektywy [1] [2]. Oto kluczowe obszary, które reguluje.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)