Dziś mamy 17 lutego 2026, wtorek, imieniny obchodzą:

13 stycznia 2026

Rozegrano 21 spotkań. Wszyscy spisali się rewelacyjnie

fot. Liga MT Bydgoszcz

fot. Liga MT Bydgoszcz

W miniony weekend wystartowała# LIGA MT Bydgoszcz. W rozgrywkach występuje 7 naszych zespołów SF Junior Nakło w 3 kategoriach wiekowych - 2013/2014 - 1 zespół, 2015/2016 - 3 zespoły, 2019/2020 - 3 zespoły.

Wszyscy spisali się rewelacyjnie. Liga dla naszych zawodników to cenne doświadczenie. Dla nas świetny materiał do obserwacji. Dumni jesteśmy z tego, że na tle dobrych klubów z naszego wyglądamy bardzo dobrze.

W sumie rozgrywamy 21 spotkań, a bilans wszystkich drużyn to 14 wygranych, 2 remisy i 5 porażek.

Niebawem zaprezentujemy Wam wszystkie nasze zespoły grające w Lidze.

Dziękujemy rodzicom naszych zawodników, bez których udział nie byłby możliwy. Jak zawsze można na Was liczyć.

Szczegóły Ligi na: www.ligamt.pl

Materiał: Łukasz Bzdawka / SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

14 lutego - Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Armii Krajowej

14 lutego 2026 roku po raz drugi #obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Armii Krajowej. To święto państwowe zostało uchwalone 9 stycznia 2025 roku w hołdzie żołnierzom Armii Krajowej – największej konspiracyjnej armii w podbitej przez Niemcy i Rosję Europie, armii, która jako zbrojne ramię Polskiego Państwa Podziemnego prowadziła bohaterską walkę o odzyskanie przez Rzeczpospolitą Polską suwerenności i niepodległości, a której żołnierze po II wojnie światowej byli prześladowani przez władze komunistyczne zależne od Związku Sowieckiego – czytamy w preambule ustawy.

(czytaj więcej)
0

Niezapomniany zryw. Walki zakończone 16 lutego

Zwycięskie powstanie nie popadło #w zapomnienie. Doskonale funkcjonuje w lokalnej pamięci historycznej.

(czytaj więcej)
0

Masowa rzeź Polaków na Wołyniu. Ginęli od siekier, wideł i noży

83 lata temu Ukraińcy rozpoczęli# masową rzeź Polaków na Wołyniu.

(czytaj więcej)
0

Wybuchowe szkolenie. Zajęcia na terenie poligonu

W dniach 9.02-13.02 br. na terenie poligonu #w Toruniu, Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej realizowało praktyczne szkolenie saperskie skierowane dla podchorążych Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu. W przygotowanie i realizację zajęć zaangażowanych było kilkunastu żołnierzy.

(czytaj więcej)