Wspomnienia pozostaną na długo. Obóz sportowy w Darłowie
fot. Football Academy Nakło
W dniach 5–11 lipca zawodnicy #Football Academy Nakło przeżyli fantastyczną sportową przygodę podczas obozu w Darłowie, goszcząc w znakomitym ośrodku Obozy Sportowe Mewa Sport
To miejsce zrobiło na nas ogromne wrażenie! Komfortowa baza noclegowa, pyszne i urozmaicone posiłki oraz świetna infrastruktura sportowa – boiska piłkarskie, boiska do siatkówki, basen, cymbergaj i mnóstwo innych atrakcji sprawiły, że każdy dzień był pełen emocji.
Każdego dnia ciężko pracowaliśmy na treningach, doskonaląc swoje umiejętności, a zdobyte doświadczenie wykorzystaliśmy podczas meczów towarzyskich z drużynami:
- Galacticos Oława
- MKS Brenna
- FEA Gostynin
Nie zabrakło również czasu na wspólną zabawę i odkrywanie uroków Darłowa. Odwiedziliśmy Park Leonardia, wybraliśmy się w rejs Galeonem po Bałtyku, podróżowaliśmy mini kolejką i oczywiście trenowaliśmy na plaży, korzystając z wyjątkowego nadmorskiego klimatu.
Wieczorami czekały na nas kolejne emocje – gry i wyzwania przygotowane przez kadrę, turniej FIFA oraz Mistrzostwa Świata 3x3, których triumfatorem została reprezentacja Anglii!
Na zakończenie obozu właściciele ośrodka przygotowali dla nas pyszny poczęstunek. Był to również czas na podsumowanie całego tygodnia, wręczenie nagród, wspólne wspomnienia i pożegnania przed powrotem do domu.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, uśmiech, sportową postawę i stworzenie wyjątkowej atmosfery. Dziękujemy także trenerom, opiekunom oraz całej obsłudze ośrodka Mewa Sport za doskonałe warunki i serdeczne przyjęcie.
To był tydzień pełen treningów, przyjaźni, emocji i niezapomnianych wspomnień. Do zobaczenia na kolejnym obozie!
Materiał: Daniel Kloska / Football Academy Nakło
Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.
Galeria
Czytaj również
Światowy Dzień Wirusowego Zapalenia Wątroby. "Nie czekaj"
Wirusowe zapalenie wątroby może przez długi #czas nie dawać wyraźnych objawów. Dlatego nie czekaj, aż organizm zacznie alarmować!
(czytaj więcej)Skarbnica witamin. Maliny - wyjątkowy smak lata
Rozpoczął się sezon na maliny# – jedne z najbardziej wyczekiwanych owoców lata. To doskonała wiadomość dla miłośników świeżych, soczystych i aromatycznych owoców. Właśnie teraz maliny są najsmaczniejsze, a ich dostępność sprawia, że można cieszyć się nimi każdego dnia. To idealny moment, aby włączyć je do swojej diety i korzystać z ich licznych właściwości zdrowotnych.
(czytaj więcej)Kultowe kompoty i ogórki. W latach 90. zakład tętnił życiem
Bydgoskie Zakłady Przemysłu# Owocowo-Warzywnego Fordon. Zakład słynął z przetwarzania owoców i warzyw dostarczanych przez tysiące okolicznych plantatorów. Produkował m.in. kultowe kompoty (np. z wiśni i truskawek), dżemy, marmolady, soki, koncentraty pomidorowe oraz bardzo popularne ogórki konserwowe i kiszone.
(czytaj więcej)Wypełniają słowa przysięgi. Oddali krew potrzebującym
W dniu 23 lipca Centrum Szkolenia# Wojsk Obrony Terytorialnej po raz kolejny wykazało się postawą godną naśladowania. Zgodnie ze słowami roty przysięgi wojskowej: „…w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić…” żołnierze oddali krew dla osób najbardziej jej potrzebujących.
(czytaj więcej)