Zmagania na wysokim poziomie. Sobotnie rozgrywki
fot. GLZS Sadki
W sobotnie popołudnie drużyna z rocznika# 2016 i młodsi udała się na turniej organizowany przez Stowarzyszenie Promocji Kultury i Sportu "Krajna". Był on rozgrywany w ramach wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Jak każdy turniej przeprowadzany przez Krajnę, także sobotnie zmagania stały na wysokim poziomie. Możemy być dumni z tego, jak nasi zawodnicy z każdym turniejem rozwijają się i prezentują coraz to wyższy poziom na boisku.
Możliwość rywalizacji z mocnymi przeciwnikami dała nam kolejne doświadczenie i pokazało, że ta ekipa może rywalizować, jak równy z równym z każdym.
Dziękujemy za grę:
- Krajna Wyrzysk I
- Krajna Wyrzysk II
- Calcio Wągrowiec
- Pogoń Łobżenica
- Dąb Potulice.
Materiał: GLZS Sadki
Galeria
Czytaj również
Dodaj komentarz
LOKALNY HIT
14 lutego - Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Armii Krajowej
14 lutego 2026 roku po raz drugi #obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Armii Krajowej. To święto państwowe zostało uchwalone 9 stycznia 2025 roku w hołdzie żołnierzom Armii Krajowej – największej konspiracyjnej armii w podbitej przez Niemcy i Rosję Europie, armii, która jako zbrojne ramię Polskiego Państwa Podziemnego prowadziła bohaterską walkę o odzyskanie przez Rzeczpospolitą Polską suwerenności i niepodległości, a której żołnierze po II wojnie światowej byli prześladowani przez władze komunistyczne zależne od Związku Sowieckiego – czytamy w preambule ustawy.
(czytaj więcej)Niezapomniany zryw. Walki zakończone 16 lutego
Zwycięskie powstanie nie popadło #w zapomnienie. Doskonale funkcjonuje w lokalnej pamięci historycznej.
(czytaj więcej)Masowa rzeź Polaków na Wołyniu. Ginęli od siekier, wideł i noży
83 lata temu Ukraińcy rozpoczęli# masową rzeź Polaków na Wołyniu.
(czytaj więcej)Wybuchowe szkolenie. Zajęcia na terenie poligonu
W dniach 9.02-13.02 br. na terenie poligonu #w Toruniu, Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej realizowało praktyczne szkolenie saperskie skierowane dla podchorążych Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu. W przygotowanie i realizację zajęć zaangażowanych było kilkunastu żołnierzy.
(czytaj więcej)
Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad
rodzic, w dniu 11-01-2026 12:55:23 napisał:
odpowiedz
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!