Dziś mamy 18 lipca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

03 grudnia 2023

Krajna Nakło w kryzysie. Trzecia kolejna porażka z rzędu

fot. BG

fot. BG

Po dwóch nieudanych meczach wyjazdowych #szczypiorniści Krajny Nakło wrócili na swój parkiet, aby poszukać okazji na przełamanie. Starcia z Wybrzeżem Gdańsk nie będą jednak wspominać najlepiej.

Po bardzo obiecującym początku i trzech kolejnych zwycięstwach Krajna Nakło rozbudziła apetyty na to, że w zmaganiach II – ligowych może być jednym z czołowych zespołów. Niestety kolejne dwa wyjazdowe mecze nie ułożyły się najlepiej i zakończyły się porażkami. Szansa na przełamanie nastąpiła w kolejnym meczu domowym. Przeciwnikiem Krajny było SPR Wybrzeże I Gdańsk. Zgromadzeni kibice zobaczyli jednak dość jednostronne widowisko. Goście już na początku osiągnęli przewagę, którą z każdą minutą tylko powiększali. Było to niewątpliwie najgorsze spotkanie jakie w tym sezonie rozegrali podopieczni Aby Toure.

MKS Krajna Nakło – SPR Wybrzeże I Gdańsk 27:53

Bramki dla Krajny: Makowiecki 9, Bączkowski 4, Osieczak 4, Malinowski 3, Górnowicz 2, Nowak 2, Kowalczyk 2, Kulbarsch.

Oceń artykuł: 4 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 2 (2)

    krajan, w dniu 04-12-2023 11:26:26 napisał:

    Przerost ambicji nad możliwościami,najpierw długoletnie szkolenie dzieci, młodzieży,potem właściwa selekcja szkoleniowa na terenie gminy ,powiatu,bez odpowiedniego szkolenia w szkołach, stowarzyszeniach kf powołanie armii zaciężnej nie da rezultatów,baza do rozwoju piłki ręcznej w gminie ,powiecie jest dobra,sposób dochodzenia do jej popularności na razie znalazła tylko Kcynia.Powodzenia osobom pozytywnie zakręconym piłką ręczną w Nakle.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
189PLN
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Konsultacja środowiskowa
200 zł / 0,5 hPLN
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Audyt środowiskowy
3000PLN
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Egzotyczne pamiątki z wakacji. Nie wszystko można przewieźć

Wakacje to czas urlopów i podróży. Większość z nas nie wyobraża sobie# powrotu zza granicy bez przywiezienia pamiątek dla siebie lub naszych bliskich. Często są one wytworzone z egzotycznych roślin i zwierząt, jednak nie każdy wie, że niektóre z nich są objęte przepisami dotyczącymi ochrony dzikiej fauny i flory. Co zrobić, jeśli nie chcemy przechodzić przez formalności związane z przewozem takich pamiątek lub nie chcemy mieć nieprzyjemności na granicy w przypadku ich niedopełnienia? Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące CITES.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)