Dziś mamy 22 lutego 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

03 grudnia 2023

Krajna Nakło w kryzysie. Trzecia kolejna porażka z rzędu

fot. BG

fot. BG

Po dwóch nieudanych meczach wyjazdowych #szczypiorniści Krajny Nakło wrócili na swój parkiet, aby poszukać okazji na przełamanie. Starcia z Wybrzeżem Gdańsk nie będą jednak wspominać najlepiej.

Po bardzo obiecującym początku i trzech kolejnych zwycięstwach Krajna Nakło rozbudziła apetyty na to, że w zmaganiach II – ligowych może być jednym z czołowych zespołów. Niestety kolejne dwa wyjazdowe mecze nie ułożyły się najlepiej i zakończyły się porażkami. Szansa na przełamanie nastąpiła w kolejnym meczu domowym. Przeciwnikiem Krajny było SPR Wybrzeże I Gdańsk. Zgromadzeni kibice zobaczyli jednak dość jednostronne widowisko. Goście już na początku osiągnęli przewagę, którą z każdą minutą tylko powiększali. Było to niewątpliwie najgorsze spotkanie jakie w tym sezonie rozegrali podopieczni Aby Toure.

MKS Krajna Nakło – SPR Wybrzeże I Gdańsk 27:53

Bramki dla Krajny: Makowiecki 9, Bączkowski 4, Osieczak 4, Malinowski 3, Górnowicz 2, Nowak 2, Kowalczyk 2, Kulbarsch.

Oceń artykuł: 4 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 2 (2)

    krajan, w dniu 04-12-2023 11:26:26 napisał:

    Przerost ambicji nad możliwościami,najpierw długoletnie szkolenie dzieci, młodzieży,potem właściwa selekcja szkoleniowa na terenie gminy ,powiatu,bez odpowiedniego szkolenia w szkołach, stowarzyszeniach kf powołanie armii zaciężnej nie da rezultatów,baza do rozwoju piłki ręcznej w gminie ,powiecie jest dobra,sposób dochodzenia do jej popularności na razie znalazła tylko Kcynia.Powodzenia osobom pozytywnie zakręconym piłką ręczną w Nakle.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Konstrukcje stalowe
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Ramka wodna na zdjęcie
25,90PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
0

"Bilans – trzecia pora roku". Senior w izolacji więziennej

Polskie społeczeństwo starzeje się, co ma swoje odzwierciedlenie# także w populacji skazanych. Funkcjonariusze Służby Więziennej wychodzą naprzeciw pojawiającym się potrzebom w zakresie podejmowania oddziaływań resocjalizacyjnych dostosowanych do osadzonych w wieku senioralnym. W Zakładzie Karnym w Potulicach rozpoczyna się kolejna edycja programu resocjalizacji sprzyjającego przygotowaniu do readaptacji społecznej seniorów pn. „Bilans – trzecia pora roku”.

(czytaj więcej)
0

Prace archeologiczne zakończone. Co kryła ziemia pod budynkami?

Na placu, po zburzonej części kompleksu budynków siedziby #komendy wojewódzkiej PSP, zakończyły się prace archeologiczne. W ubiegły piątek dokonano odbioru tych robót, co ostatecznie skończy się stosownym protokołem.

(czytaj więcej)
0

Święto UMK w Toruniu. W 2023 roku mury uczelni opuściło 4 246 absolwentów

Toruńska Alma Mater obchodzi dziś (19 lutego) swoje święto. #W uroczystości uczestniczył marszałek Piotr Całbecki.

(czytaj więcej)
0

Program resocjalizacji w potulickiej jednostce. Zapobieganie skutkom izolacji

Kiedy zapada wyrok 25 lat pozbawienia wolności...# Kiedy zapada wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.... Wyrok. Więzienie. Cela. Funkcjonariusz w mundurze. Dźwięk zamykanych krat. Dźwięk zamykanej celi. Czas. I jeszcze raz czas. Codzienność. Tu słowo wolność nabiera innego znaczenia. Niezbędne zatem jest podejmowanie adekwatnych oddziaływań wobec skazanych na długoterminowe kary pozbawienia wolności, to grupa osadzonych wymagająca szczególnej uwagi. Wychodząc naprzeciw potrzebom Zakład Karny w Potulicach już kolejny rok realizuje program resocjalizacji z zakresu zapobiegania negatywnym skutkom izolacji, zwłaszcza wobec skazanych odbywających długoterminowe kary pozbawienia wolności pn. Artefakt, który zajął I miejsce w Konkursie Dyrektora Generalnego Służby Więziennej na najlepszy program resocjalizacji.

(czytaj więcej)