Dziś mamy 12 lipca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

15 czerwca 2024

Mistrzostwa Polski Młodziczek. Sukces sportowy Emilii

fot. SF Junior Nakło

fot. SF Junior Nakło

Nasza Emilka w barwach UKS Tęcza #Sportis SISU Bydgoszcz wraz ze swoimi koleżankami zdobyły brązowy medal Mistrzostw Polski Młodziczek.

Ta zdolna zawodniczka dołożyła solidną cegiełkę do tego sukcesu będąc ważną postacią swojego zespołu. W meczu o 3 miejsce rozgrywała mecz od pierwszej do ostatniej minuty.

Emilka swoją ciężką pracą od wielu lat zasłużyła na ten sukces sportowy. Jest to wszechstronnie utalentowana zawodniczka, która grę w piłkę nożną łączy z siatkówką. Wraz z NTS Trójka Nakło również odnosi sukcesy.

Jej postawa jest wzorem do naśladowania. Jesteśmy z Ciebie dumni.

Materiał: Łukasz Bzdawka / SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Lipiec. Idealny czas na wakacyjną domówkę!

Orzeźwiające drinki, soczyste owoce oraz aromatyczne# i pożywne przekąski, zapewniające nam energię do białego rana – lipiec to doskonały moment, by we własnym mieszkaniu lub ogrodzie wyczarować iście tropikalny bar, godny najlepszych nadmorskich kurortów. Jakie przekąski pasują do najpopularniejszych wakacyjnych koktajli? Z czym je łączyć, by miło rozpocząć dzień po udanej imprezie?

(czytaj więcej)
0

Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej. Patriotyczna postawa rolników

12 lipca obchodzimy święto państwowe – Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej#. Obchody tego dnia to oddanie hołdu mieszkańcom polskiej wsi za ich patriotyczną postawę w czasie II wojny światowej – bohaterską walkę, zapewnianie żywności oraz pomoc udzielaną uciekinierom i osobom ukrywającym się przed prześladowaniami.

(czytaj więcej)
0

Uważaj na barszcz Sosnowskiego! Roślina niebezpieczna dla człowieka

Czy wiesz, że podczas letniego spaceru powinieneś uważać na rośliny#, które mijasz na swojej drodze? Zagrożenie dla zdrowia może stanowić przede wszystkim barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi). Ryzykowne jest nie tylko dotykanie, ale nawet przebywanie w jego otoczeniu.

(czytaj więcej)
0

Ważna data dla leśników. Dzień poświęcony Janowi Gwalbertowi

Dzień leśnika w różnych kalendarzach# „wypada” inaczej. Dzień Leśnika i Drzewiarza mamy 5 kwietnia. Od kilku lat uznaje się, że leśnicy swój dzień obchodzą 12 lipca. Ale to nie jedyna ważna data dla leśników i lasów Państwowych.

(czytaj więcej)