Dziś mamy 12 lipca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

22 czerwca 2024

Piknik Rodzinny SF Junior Nakło. Na dzieci czekało wiele atrakcji

fot. SF Junior Nakło

fot. SF Junior Nakło

Za nami Piknik Rodzinny. Bardzo Wam dziękujemy# za obecność. Była to kolejna edycja Pikniku SF Junior Nakło.

Z różnych okazji i o różnych porach roku organizujemy wydarzenia dla naszych zawodników i ich rodzin. Często też odwiedzają nas dzieciaki spoza szkółki. Dla nich też zawsze znajdzie się miejsce do wspólnej zabawy. Zawsze pogoda była z nami, ale w tym roku postanowiła zagrać do przeciwnej bramki. Mimo to złapaliśmy kilka fajnych chwil. Mamy nadzieję, że mimo to wychodziliście z uśmiechem na buzi.

Sporo atrakcji czekało na dzieciaki. Były dmuchańce, malowanie buziek, pyszne lody, boisko w klatce, mecze piłkarskie, smaczne jedzenie.

Podczas pikniku postanowiliśmy zagrać dla Olka, który potrzebuje pomocy. Jego leczenie jest kosztowne, a liczy się czas. Dlatego, gdy usłyszeliśmy jego historię postanowiliśmy w jakiś sposób pomóc. Zbieraliśmy pieniążki do puszki i podczas wydarzenia udało nam się zebrać kwotę 2000 zł, która zostanie wpłacona na konto Funadacji Otwieramy Ramiona. Akcje prowadzimy w dalszym ciągu, ponieważ zbieramy przedsiębiorców, którzy dokonają wpłat. Na to podsumowanie przyjdzie jeszcze czas. Jeśli ktoś chce się przyłączyć to dajcie znać.

Materiał: Łukasz Bzdawka / SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 21

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Lipiec. Idealny czas na wakacyjną domówkę!

Orzeźwiające drinki, soczyste owoce oraz aromatyczne# i pożywne przekąski, zapewniające nam energię do białego rana – lipiec to doskonały moment, by we własnym mieszkaniu lub ogrodzie wyczarować iście tropikalny bar, godny najlepszych nadmorskich kurortów. Jakie przekąski pasują do najpopularniejszych wakacyjnych koktajli? Z czym je łączyć, by miło rozpocząć dzień po udanej imprezie?

(czytaj więcej)
0

Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej. Patriotyczna postawa rolników

12 lipca obchodzimy święto państwowe – Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej#. Obchody tego dnia to oddanie hołdu mieszkańcom polskiej wsi za ich patriotyczną postawę w czasie II wojny światowej – bohaterską walkę, zapewnianie żywności oraz pomoc udzielaną uciekinierom i osobom ukrywającym się przed prześladowaniami.

(czytaj więcej)
0

Uważaj na barszcz Sosnowskiego! Roślina niebezpieczna dla człowieka

Czy wiesz, że podczas letniego spaceru powinieneś uważać na rośliny#, które mijasz na swojej drodze? Zagrożenie dla zdrowia może stanowić przede wszystkim barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi). Ryzykowne jest nie tylko dotykanie, ale nawet przebywanie w jego otoczeniu.

(czytaj więcej)
0

Ważna data dla leśników. Dzień poświęcony Janowi Gwalbertowi

Dzień leśnika w różnych kalendarzach# „wypada” inaczej. Dzień Leśnika i Drzewiarza mamy 5 kwietnia. Od kilku lat uznaje się, że leśnicy swój dzień obchodzą 12 lipca. Ale to nie jedyna ważna data dla leśników i lasów Państwowych.

(czytaj więcej)