Piknik Rodzinny SF Junior Nakło. Na dzieci czekało wiele atrakcji

fot. SF Junior Nakło
Za nami Piknik Rodzinny. Bardzo Wam dziękujemy# za obecność. Była to kolejna edycja Pikniku SF Junior Nakło.
Z różnych okazji i o różnych porach roku organizujemy wydarzenia dla naszych zawodników i ich rodzin. Często też odwiedzają nas dzieciaki spoza szkółki. Dla nich też zawsze znajdzie się miejsce do wspólnej zabawy. Zawsze pogoda była z nami, ale w tym roku postanowiła zagrać do przeciwnej bramki. Mimo to złapaliśmy kilka fajnych chwil. Mamy nadzieję, że mimo to wychodziliście z uśmiechem na buzi.
Sporo atrakcji czekało na dzieciaki. Były dmuchańce, malowanie buziek, pyszne lody, boisko w klatce, mecze piłkarskie, smaczne jedzenie.
Podczas pikniku postanowiliśmy zagrać dla Olka, który potrzebuje pomocy. Jego leczenie jest kosztowne, a liczy się czas. Dlatego, gdy usłyszeliśmy jego historię postanowiliśmy w jakiś sposób pomóc. Zbieraliśmy pieniążki do puszki i podczas wydarzenia udało nam się zebrać kwotę 2000 zł, która zostanie wpłacona na konto Funadacji Otwieramy Ramiona. Akcje prowadzimy w dalszym ciągu, ponieważ zbieramy przedsiębiorców, którzy dokonają wpłat. Na to podsumowanie przyjdzie jeszcze czas. Jeśli ktoś chce się przyłączyć to dajcie znać.
Materiał: Łukasz Bzdawka / SF Junior Nakło
Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.
Galeria





Czytaj również
Dzisiaj Wielka Sobota. Dzień ciszy i oczekiwania

Wielka Sobota jest dniem spoczynku Jezusa# w grobie i adoracji Najświętszego Sakramentu. Obchodzona jest jako dzień błogosławieństwa, gdyż święci się wtedy ogień, wodę i wielkanocne pożywienie.
(czytaj więcej)Mozaika wielkanocnych tradycji. Rozmowa z Hanną Łopatyńską

Rozmowa z Hanną Łopatyńską, kierownikiem Działu Folkloru i Kultury Społecznej Muzeum Etnograficznego w Toruniu
(czytaj więcej)Pisanki. Na przestrzeni wieków pełniły wiele funkcji

Od najdawniejszych czasów ze Świętami # Wielkanocnymi kojarzone jest jajko, w tradycji chrześcijańskiej symbol nowego życia i zmartwychwstałego Chrystusa, w tradycji ludowej – symbol siły, płodności i miłości.
(czytaj więcej)Wielkanocne smaki z KGW. Tradycja na talerzu

W Święta Wielkanocne#, w wielu domach w regionie zaczyna pachnieć babką drożdżową, żurkiem z białą kiełbasą i świeżo pieczonym mazurkiem. A jeśli ktoś szuka prawdziwych smaków i inspiracji na świąteczny stół, wystarczy zajrzeć do Kół Gospodyń Wiejskich – takich jak to w Starym Jarużynie. Przewodnicząca Koła, pani Stanisława Rygielska, z dumą opowiada o przygotowaniach i tradycjach, które od pokoleń towarzyszą tym wyjątkowym świętom.
(czytaj więcej)