Dziś mamy 18 lipca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

06 grudnia 2023

Sukces na ogólnopolskim turnieju. Julia Kowalska wytańczyła I miejsce

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniu 12.11.2023 r w Bydgoszczy odbył się #Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego TEMPO Dance Festiwal.

Tego dnia nasz rejon reprezentowała Julia Kowalska, uczennica klasy 5 B, Szkoły Podstawowej w Paterku, która startowała w kategorii 8-11 F kombinacja 6 tańców tj. Walc Angielski, Walc Wiedeński, Quick Step, Samba, Cha-Cha, Jive. W dalszym ciągu walczy o dobre miejsca jako solistka. Pomimo wysokiego poziomu zawodów wygrała swoją kategorie zdobywając pierwsze miejsce, za które otrzymała przepiękny puchar oraz wielka dawkę motywacji do dalszych ciężkich treningów. Jej sukces jest również sukcesem jej trenerów tj. p. Klaudii Piasta i p. Ernesta Jaśkowiaka z klubu Dance Akademii z Bydgoszczy, który to posiada swój oddział również w Nakle nad Notecią, gdzie swoje pierwsze kroki stawiała właśnie Julka.

Materiał: Robert Kowalski.

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 22 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Egzotyczne pamiątki z wakacji. Nie wszystko można przewieźć

Wakacje to czas urlopów i podróży. Większość z nas nie wyobraża sobie# powrotu zza granicy bez przywiezienia pamiątek dla siebie lub naszych bliskich. Często są one wytworzone z egzotycznych roślin i zwierząt, jednak nie każdy wie, że niektóre z nich są objęte przepisami dotyczącymi ochrony dzikiej fauny i flory. Co zrobić, jeśli nie chcemy przechodzić przez formalności związane z przewozem takich pamiątek lub nie chcemy mieć nieprzyjemności na granicy w przypadku ich niedopełnienia? Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące CITES.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)