Dziś mamy 12 lipca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

14 czerwca 2024

Turniej brydżowy w Nakle. Wróblewicz i Zarembski górą

fot. KP

fot. KP

Para brydżowa Mariusz Wróblewicz i Marian Zarembski# zwyciężyła w poniedziałkowym (10 czerwca) turnieju brydża sportowego w Nakle.

W ramach Korespondencyjnych Mistrzostw Polski brydżyści w całym kraju rozgrywają turnieje, ułożonymi przez sędziego kartami. Dzięki temu można porównać wyniki uzyskane przez poszczególnych brydżystów z Polski oraz gości z zagranicy.

W poniedziałek, 10 czerwca rozegrano w Nakle, turniej brydża sportowego w ramach czerwcowej eliminacji KMP. Przybyło 11 par z trzech powiatów: nakielskiego, bydgoskiego i sępoleńskiego. Grano na zapis maksymalny. Turniej sędziował Ludwik Pazderski.

W turnieju zwyciężyła para Mariusz Wróblewicz i Marian Zarembski. Drugie miejsce zajął mikst Aleksandra Granowska i Piotr Wołowski. Na najniższym stopniu podium uplasował się duet Ziemowit Brzykcy i Krzysztof Popczyński. Wszystkie te pary reprezentują trzecioligowy klub Eurobac I Nakło.

Wyniki uzyskane przez czołowe pary w turnieju w Nakle dają szanse na otrzymanie kolejnych punktów rankingowych. Po przeliczeniu wyników 689 par (z 44 na 47 ośrodków), mikst Granowska i Wołowski zajmuje dobrą 11 lokatę. Para Wróblewicz i Zarembski jest na 28 miejscu. Natomiast duet Brzykcy i Popczyński jest dużo dalej, bo na 195 miejscu.

Kolejny turniej w Nakle zaplanowano na poniedziałek 24 czerwca o godz. 17.00. Będzie to czerwcowa eliminacja KMP w grze na zapis meczowy.

Wyniki:

1. Mariusz Wróblewicz/Marian Zarembski - 67.13%

2. Aleksandra Granowska/Piotr Wołowski - 65.42%

3. Ziemowit BrzykcyKrzysztof Popczyński - 65.28%

4. Marek Grewling/Zbigniew Kaczmarek - 53.08%

5. Lech Czarnecki/Władysław Kurek - 51.00%

6. Joanna Belczyńska/Elżbieta Krajewska - 47.25%

7. Małgorzata Niedzielska/Tomasz Niedzielski - 46.42%

8. Krzysztof Dembek/Włodzimierz Suchodolski - 44.33%

9. Marceli Pluciński/Antoni Wilkowski - 41.00%

10. Jan Nowakowski/Bartłomiej Pałubicki - 40.58%

11. Alina Majchrzak/Edward Niewolny – 39.75%.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  dońciu, w dniu 14-06-2024 11:39:58 napisał:

  E. Kraj.... masz mierne wyniki w kartach to chociaż zmobilizuj wykształcone koleżanki (emerytki ) , odkurzcie swoje tektury i na Rynek . Wasze hasła jak najbardziej są aktualne . Czy zadowoliły was tylko - aborcja i tabletka dzień po . Niskie aspiracje macie wobec swoich wnuczek bo córki macie już w poważnym wieku .

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Mroczanka, w dniu 14-06-2024 22:59:38 napisał:

  Brawo dla naszego kolegi Wróbelka Mroczanka

  odpowiedz

  • 0 (0)

  przechodzień, w dniu 14-06-2024 23:55:48 napisał:

  wreszcie jest zabawnie, chociaż w kącie, przechodziłem; tak sobie

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zadaj pytanie
40PLN
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Ewidencja odpadów BDO (pakiet mini)
2400 zł / rokPLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Szkolenie okresowe pracowników
89PLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych
79PLN
Szkolenie z HACCP
80PLN
0

Lipiec. Idealny czas na wakacyjną domówkę!

Orzeźwiające drinki, soczyste owoce oraz aromatyczne# i pożywne przekąski, zapewniające nam energię do białego rana – lipiec to doskonały moment, by we własnym mieszkaniu lub ogrodzie wyczarować iście tropikalny bar, godny najlepszych nadmorskich kurortów. Jakie przekąski pasują do najpopularniejszych wakacyjnych koktajli? Z czym je łączyć, by miło rozpocząć dzień po udanej imprezie?

(czytaj więcej)
0

Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej. Patriotyczna postawa rolników

12 lipca obchodzimy święto państwowe – Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej#. Obchody tego dnia to oddanie hołdu mieszkańcom polskiej wsi za ich patriotyczną postawę w czasie II wojny światowej – bohaterską walkę, zapewnianie żywności oraz pomoc udzielaną uciekinierom i osobom ukrywającym się przed prześladowaniami.

(czytaj więcej)
0

Uważaj na barszcz Sosnowskiego! Roślina niebezpieczna dla człowieka

Czy wiesz, że podczas letniego spaceru powinieneś uważać na rośliny#, które mijasz na swojej drodze? Zagrożenie dla zdrowia może stanowić przede wszystkim barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi). Ryzykowne jest nie tylko dotykanie, ale nawet przebywanie w jego otoczeniu.

(czytaj więcej)
0

Ważna data dla leśników. Dzień poświęcony Janowi Gwalbertowi

Dzień leśnika w różnych kalendarzach# „wypada” inaczej. Dzień Leśnika i Drzewiarza mamy 5 kwietnia. Od kilku lat uznaje się, że leśnicy swój dzień obchodzą 12 lipca. Ale to nie jedyna ważna data dla leśników i lasów Państwowych.

(czytaj więcej)