Dziś mamy 7 października 2022, piątek, imieniny obchodzą:

Turnieje letnie

06 sierpnia 2022 1

Turniej w siatkówce plażowej. Wrócili ze złotym i brązowym medalem

Wczoraj z upalnej Wrześni, gdzie odbył się turniej w siatkówce plażowej młodzi siatkarze z klubu# NTS Trójka Nakło przywieźli bagaż doświadczeń oraz medale.

(czytaj więcej)
18 lipca 2022 0

Nocny Turniej Siatkówki Plażowej. Nowakowski/Cieślik liderami

W sobotę 16 lipca oraz w niedzielę 17 lipca na boiskach #do siatkówki plażowej na Przystani Nakielskiej odbył się po raz drugi w historii Gminy Nakło nad Notecią Nocny Turniej Siatkówki Plażowej „Przystań Nocą”.

(czytaj więcej)
31 sierpnia 2014 0

Siatkarska rywalizacja

W Potulicach odbył się turniej siatkarski zorganizowany z okazji zakończenia wakacji.

(czytaj więcej)
24 sierpnia 2014 0

Turniej na koniec wakacji

W niedzielę, 31. sierpnia o 9:30 na stadionie w Potulicach odbędzie się otwarty turniej siatkówki plażowej z okazji "Zakończenia wakacji".

(czytaj więcej)
28 lipca 2014 3
Letnia Liga Minisiatkówki

Lider bez zmian

Zabawa z siatkówką trwa w najlepsze na obiektach sportowych Gimnazjum nr 3. Dzięki współpracy Zespołu Obsługi Oświaty i Rekreacji z Nakielskim Towarzystwem Sportowym# dzieci z Nakła i okolic mogą bawić się wspólnie na turniejach minisiatkówki.

(czytaj więcej)
07 lipca 2014 0

Wakacyjna, plażowa rywalizacja

Na boiskach przy Gimnazjum nr 3 rozegrano Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej Dziewcząt.

(czytaj więcej)
29 września 2013 0
Volleymania 2013

Pogoda sprzyjała siatkarzom

W sobotę przy pięknej, słonecznej pogodzie odbył się w Poznaniu drugi dzień rozgrywek Finału Ogólnopolskiego Orlik Volleymania.

(czytaj więcej)

Walczyli do końca!

Rozpoczęła się trzecia edycja ogólnopolskiego turnieju siatkarskiego dla młodzieży Orlik Volleymania 2013.

(czytaj więcej)
18 sierpnia 2013 3
Turniej siatkówki plażowej

Giers z Blamowskim dotarli do finału

W niedzielę 18 sierpnia na stadionie w Potulicach odbył się kolejny turniej siatkówki plażowej organizowany przez Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji w Nakle.

(czytaj więcej)
09 sierpnia 2013 0
Letnia Liga Minisiatkówki

Brzozowski utrzymał prowadzenie

W czwartek, 8 sierpnia, zakończyły się rozgrywki Letniej Ligi Minisiatkówki rozgrywanej na boiskach przy Gimnazjum nr 3. Wszyscy uczestnicy Turnieju Finałowego otrzymali nagrody za osiągnięcia i udział w lidze.

(czytaj więcej)
06 sierpnia 2013 4
Letnia Liga Minisiatkówki

Brzozowski umocnił się w fotelu lidera

Odbył się przedostatni turniej Letniej Ligi Minisiatkówki na Orliku przy Gimnazjum nr 3. Na pozycji lidera w klasyfikacji generalnej umocnił się Kacper Brzozowski.

(czytaj więcej)
02 sierpnia 2013 0
Letnia Liga Minisiatkówki

Triumf pary Henke/Marcinowski

II Turniej Letniej Ligi Minisiatkówki rozgrywany był na nowo powstałych boiskach do siatkówki plażowej przy Gimnazjum nr 3.

(czytaj więcej)
31 lipca 2013 0
Letnia Liga Minisiatkówki

Górą para NTS-u

Za nami I Turniej Letniej Ligi Minisiatkówki, który odbył się na Orliku przy Gimnazjum nr 3. Zwycięzcami dzisiejszej rywalizacji okazali się Bartłomiej Paprzycki i Jakub Adamczewski (NTS 3).

(czytaj więcej)
30 lipca 2013 0
Letnia Liga Minisiatkówki

Pogoda pokrzyżowała plany

Z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych pierwszy turniej Letniej Ligi Minisiatkówki rozegrany zostanie w dniu jutrzejszy tj. 31.07. Pozostałe terminy pozostają bez zmian: 1.08, 6.08 i 8.08 zawsze od godziny 9:00 na Orliku przy Gimnazjum nr 3.

(czytaj więcej)
29 lipca 2013 0

III miejsce w Grand Prix

7, 14 i 21 lipca na plaży w Ośrodku wypoczynkowym w Decznie odbyły się trzy turnieje Grand Prix Deczna. Do rywalizacji łącznie zgłosiło się 17 par z# Jastarni, Bydgoszczy, Unisławia, Sępólna, Bukowiec, Lniana, Świecia, Chełmna i Chełmży.

(czytaj więcej)
29 lipca 2013 0
Polonez Cup 2013’

Marach i Tomczyński górą!

Para z Nakła Tomasz Marach i Maciej Tomczyński zwyciężyła w turnieju siatkówki plażowej w Pieczyskach.

(czytaj więcej)
26 lipca 2013 0

Letnia Liga Minisiatkówki

Ruszają rozgrywki Letniej Ligi Minisiatkówki. W przeciągu najbliższym tygodni odbędą się cztery turnieje.

(czytaj więcej)

Królowały nakielskie pary

W niedziele 21 lipca w Więcborku na plaży miejskiej odbył się turniej piłki siatkowej mężczyzn organizowany przez TKKF Wodnik Więcbork oraz więcborskich ratowników WOPR.

(czytaj więcej)

Deszcz nie wystraszył siatkarzy

Mimo przelotnych opadów deszczu, aż 15 par wzięło udział w turnieju piłki plażowej w Potulicach.

(czytaj więcej)
12 lipca 2013 2

Chętnych coraz więcej

Już 14 par zgłosiło swój udział w jutrzejszym turnieju piłki plażowej w Potulicach.

(czytaj więcej)

Kolejne zwycięstwo pary Marach/Piniarski

W niedziele 7 lipca w Ciechocinku na boiskach OSiR rozegrano Otwarty Amatorski Turniej Piłki Siatkowej Plażowej. W turnieju wystąpiła nakielska para zawodnicy NTS-u Tomasz Marach/Tomasz Piniarski, którzy wygrali w finale z parą Urbaniak/Głowacki 21:17.

(czytaj więcej)
0

„Toksyczna agentura”. Bezpieka i jej tajni współpracownicy

Kolejna książka doktora Adama Węsierskiego pt. #„Toksyczna agentura”, t. 3, Toruń 2022, która prezentuje ponad 200 biogramów TW komunistycznego aparatu bezpieczeństwa oraz ich szkodliwość.

(czytaj więcej)
0

Potrzeby psa i kota. Czyli szczęśliwy pupil nie tylko od święta

Światowy Dzień Zwierząt obchodzony jest co roku 4 października#. Data ta stała się międzynarodowym świętem praw i dobrostanu zwierząt. Jako opiekunowie czworonożnych pupili chcemy zapewnić im szczęście i zdrowie. Jak to zrobić? Wystarczy każdego dnia zadbać o zaspokojenie potrzeb behawioralnych naszego psa i kota. A z okazji ich święta celebrujmy wspólny czas podczas spaceru, zabawy lub częstując ulubieńca zdrowym smakołykiem.

(czytaj więcej)
0

Robot chirurgiczny w Centrum Onkologii. Pierwsze operacje już w październiku

Specjaliści z marszałkowskiego Centrum Onkologii intensywnie# szkolą się w operowaniu za pomocą robota chirurgicznego – zaawansowanej technologicznie aparatury umożliwiającej niezwykle precyzyjne małoinwazyjne operacje, a nawet zabiegi operacyjne na odległość. Zakup finansowany jest środkami naszego Regionalnego Programu Operacyjnego w ramach unijnego instrumentu REACT-EU, wspomagającego m.in. wychodzenie z kryzysu wywołanego pandemią. Podobne narzędzie wkrótce trafi też do innej marszałkowskiej placówki, Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu.

(czytaj więcej)
0

Grzybiarze tracą orientację w lesie. Policja apeluje o rozwagę

Grzybobranie to dobry sposób na spędzenie wolnego czasu i aktywny wypoczynek# na łonie natury. Ostatnie godziny pokazują jednak, że wybierając się tam w pojedynkę, grzybiarze przeceniają swoje możliwości. Szczęśliwie zakończyła się wyprawa 76-letniej bydgoszczanki, która straciła przytomność w lesie. Odnaleźli ją zaalarmowani o jej niepowrocie policjanci. Funkcjonariusze apelują o rozsądek, rozwagę i większą wyobraźnię.

(czytaj więcej)