Dziś mamy 7 października 2022, piątek, imieniny obchodzą:

07 lipca 2014

Wakacyjna, plażowa rywalizacja

fot. PM

fot. PM

Na boiskach przy Gimnazjum nr 3 rozegrano Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej Dziewcząt.

Wystartowało 6 par, rywalizację przeprowadzono systemem "każdy z każdym" – jeden set do 15 punktów. Turniej był jednym z etapów przygotowań do udziału pary Joanna Nowak/Laura Olsztyńska w półfinałach mistrzostw Polski, które rozegrane zostaną w dniach 11-13 lipca w Starych Jabłonkach.

Wyniki turnieju:

1. Joanna Nowak/Laura Olsztyńska 9 pkt
2. Anna Jankowska/Marta Dornowska 9 pkt
3. Karolina Olszewska/Klaudia Olsztyńska 9 pkt
4. Mirella Kobza/Paulina Grudzinska 7 pkt
5. Karolina Gemziak/Agnieszka Sieradzka 6 pkt
6. Sabina Smolińska/Katarzyna Kowalska 5 pkt

Wszystkie uczestniczki nagrodzone zostały pamiątkowymi medalami, a pierwsze trzy pary - nagrodami rzeczowymi, ufundowanymi przez Gminną Komisję ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Organizatorami turnieju byli: Jan Grabarski i Leszek Dornowski.

materiał: Marta Dornowska

Oceń artykuł: 85 67

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Budowa magazynów
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Ramki ślubne
39,90PLN
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
0

„Toksyczna agentura”. Bezpieka i jej tajni współpracownicy

Kolejna książka doktora Adama Węsierskiego pt. #„Toksyczna agentura”, t. 3, Toruń 2022, która prezentuje ponad 200 biogramów TW komunistycznego aparatu bezpieczeństwa oraz ich szkodliwość.

(czytaj więcej)
0

Potrzeby psa i kota. Czyli szczęśliwy pupil nie tylko od święta

Światowy Dzień Zwierząt obchodzony jest co roku 4 października#. Data ta stała się międzynarodowym świętem praw i dobrostanu zwierząt. Jako opiekunowie czworonożnych pupili chcemy zapewnić im szczęście i zdrowie. Jak to zrobić? Wystarczy każdego dnia zadbać o zaspokojenie potrzeb behawioralnych naszego psa i kota. A z okazji ich święta celebrujmy wspólny czas podczas spaceru, zabawy lub częstując ulubieńca zdrowym smakołykiem.

(czytaj więcej)
0

Robot chirurgiczny w Centrum Onkologii. Pierwsze operacje już w październiku

Specjaliści z marszałkowskiego Centrum Onkologii intensywnie# szkolą się w operowaniu za pomocą robota chirurgicznego – zaawansowanej technologicznie aparatury umożliwiającej niezwykle precyzyjne małoinwazyjne operacje, a nawet zabiegi operacyjne na odległość. Zakup finansowany jest środkami naszego Regionalnego Programu Operacyjnego w ramach unijnego instrumentu REACT-EU, wspomagającego m.in. wychodzenie z kryzysu wywołanego pandemią. Podobne narzędzie wkrótce trafi też do innej marszałkowskiej placówki, Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu.

(czytaj więcej)
0

Grzybiarze tracą orientację w lesie. Policja apeluje o rozwagę

Grzybobranie to dobry sposób na spędzenie wolnego czasu i aktywny wypoczynek# na łonie natury. Ostatnie godziny pokazują jednak, że wybierając się tam w pojedynkę, grzybiarze przeceniają swoje możliwości. Szczęśliwie zakończyła się wyprawa 76-letniej bydgoszczanki, która straciła przytomność w lesie. Odnaleźli ją zaalarmowani o jej niepowrocie policjanci. Funkcjonariusze apelują o rozsądek, rozwagę i większą wyobraźnię.

(czytaj więcej)