Dziś mamy 18 lipca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

06 grudnia 2023

Weekendowe granie cenną lekcją. Wysoko postawiona poprzeczka

fot. SF Junior Nakło

fot. SF Junior Nakło

Rocznik 2016 SF Junior Nakło wystąpił #JLidze Juventus Academy Bydgoszcz Akademia Piłkarska.

Część zawodników z tej kategorii ma za sobą dwa dni grania w w ten weekend. W ramach JLigi rozegraliśmy drugą kolejkę. Zawsze spotkania stawiają nam wysoko poprzeczkę, a rywalizacja z dobrymi zespołami jest cenną lekcją. Za nami fajne granie i 3 kolejne mecze.

Dziękujemy kolegom z boiska za wspólne mecze:

- Juventus Academy Bydgoszcz

- Wisła Strzelce Górne

- Chemik Bydgoszcz

Rodzice jak zawsze dopingowali swoje pociechy. Za to bardzo dziękujemy.

Zagraliśmy w składzie:

- Mateusz Latos

- Igor Patrąg

- Jakub Skubiszewski

- Losza Mamaev

- Michał Kalinowski

- Natan Dobosz

- Tymek Juszczak

- Janek Leszczyński

- Witek Bukowski

Trener Rafał Marzyński

Materiał: Łukasz Bzdawka / SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 24

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Egzotyczne pamiątki z wakacji. Nie wszystko można przewieźć

Wakacje to czas urlopów i podróży. Większość z nas nie wyobraża sobie# powrotu zza granicy bez przywiezienia pamiątek dla siebie lub naszych bliskich. Często są one wytworzone z egzotycznych roślin i zwierząt, jednak nie każdy wie, że niektóre z nich są objęte przepisami dotyczącymi ochrony dzikiej fauny i flory. Co zrobić, jeśli nie chcemy przechodzić przez formalności związane z przewozem takich pamiątek lub nie chcemy mieć nieprzyjemności na granicy w przypadku ich niedopełnienia? Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące CITES.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)