Dziś mamy 4 lipca 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

05 września 2019

Letnie Turnieje Steel Darta. Rywalizacja zakończona

fot. Wawrzyniak Arkadiusz/Dart Taverna Nakło

fot. Wawrzyniak Arkadiusz/Dart Taverna Nakło

Pomimo wakacyjnej pory turnieje cieszyły się sporym zainteresowaniem ze strony zawodników.

W każdy turnieju uczestniczyło ponad 22 zawodników reprezentujących: Gminę Nakło, Bydgoszcz, Inowrocław, Sępólno, Gniezno. Rywalizacja stała na wysokim poziomie.We wszystkich turniejach graliśmy systemem gry 501 DO.  W pierwszej fazie rywalizacja w grupach a następnie faza pucharowa.

Pierwsze zawody rozegrane zostały w dniu 14.07.2019r. Wyniki:
1. Kryspin Krzysztof Bydgoszcz
2. Lauer Krzysztof Inowrocław
3. Jarzyński Roman Gniezno

Drugie zawody rozegrane zostały w dniu 11.09.2019r.
Zwycięzcą został : Michalski Tomasz Bydgoszcz
2. Lauer Krzysztof Inowrocław
3. Kryspin Krzysztof Bydgoszcz.

Ostatni turniej rozegrany został w dniu 01.09.2019r .Rywalizacja toczyła się o zwycięstwo w całym cyklu rozgrywek pomiędzy: Krzysztofem Kryspinem i Lauerem.

Ostatecznie zwycięzcą ostatniego turnieju został: Krzysztof Kryspin z Bydgoszczy i on również zwyciężył w klasyfikacji generalnej Letnich turniejów. Drugie miejsce przypadło: Krzysztofowi Lauerowi a na trzecim miejscu uplasował się: Marcin Domek z Bydgoszczy.  Najwyżej sklasyfikowaną panią została: Joanna Popiel z Bydgoszczy, a najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem z naszego regionu został Mariusz Warzybok 7 miejsce.

Wszystkim miłośnikom darta dziękujemy za frekwencję i zapraszamy na kolejne turnieje. Najbliższy turniej rozegrany zostanie w dniu :13.09.2019r w Sępólnie Krajeńskim  V Otwarty Turniej o Puchar Starosty Sępoleńskiego - Bar Zacisze ul. Słoneczna 2 start o godz 19.00 serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów.

materiał: Wawrzyniak Arkadiusz/Dart Taverna Nakło

Oceń artykuł: 11 9

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa magazynów
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Ramka na zdjęcia
74,90PLN 39,90PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
0

Zawód położna, to dużo więcej niż troska. Opowiada laureatka konkursu

Mówi się, że położna to najpiękniejszy zawód świata. I trudno się z tym nie zgodzić#, biorąc pod uwagę okoliczności, w jakich położna realizuje swoje zadania. Większości społeczeństwa zawód ten kojarzy się z przyjmowaniem porodów i opieką nad noworodkami. Natomiast zakres zadań, jakie położna może realizować i kompetencji, które posiada jest zdecydowanie szerszy. O zawodzie położnej, o tym, co zrobić, żeby nią zostać i o możliwościach jakie daje praca położnej pisze Małgorzata Drężek Skrzeszewska – laureatka 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Pierwsza pomoc tonącemu. Co zrobić, kiedy na naszych oczach ktoś tonie?

Jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w okresie wakacyjnym jest utonięcie. Co zrobić, kiedy ktoś tonie?

(czytaj więcej)
0

Wakacje z psem i kotem. Jak dbamy o pupila w podróży?

Zaczęły się wakacje, okres relaksu i miłych chwil z rodziną i przyjaciółmi,# do których bez wątpienia zaliczamy nasze czworonogi. Ogólnopolskie badanie ,,Wyjazdy urlopowe Polaków a opieka nad zwierzętami” zrealizowane na zlecenie firmy Mars Polska pokazuje, jak polscy opiekunowie psów i kotów organizują opiekę nad swoimi czworonogami, planując wyjazdy wypoczynkowe. Okazuje się, że podczas wakacyjnych podróży częściej towarzyszą nam psy, a 68% ich opiekunów jest bardziej szczęśliwych, gdy spędza urlop ze swoim ulubieńcem. Z kolei koty w większości zostają w domach, ponieważ źle znoszą podróż (79%) i zmianę otoczenia (78%).

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)