Dziś mamy 25 maja 2022, środa, imieniny obchodzą:

22 lutego 2015
Weekend z dartem

Rzucali w Rogoźnie

fot. pow.

fot. pow.

Miniony weekend z dartem nakielskiej Taverny to tradycyjny piątkowy turniej steela oraz wizyta w Rogoźnie na Steel Dart "CYRK".

Weekend z dartem rozpoczęliśmy  piątkowym turniejem. W zawodach udział wzięło 7 zawodników. Cieszy nas niezmiernie obecność naszych kolegów z Bydgoszczy. W półfinałach zagrali Bogusław Zadłużny i Sebastian Jóźwik (3:1) oraz Andrzej Sklepowicz i Danusia Bembnista (3:1). W tej fazie rozgrywek  największą niespodzianką było urwanie lega Andrzejowi przez Danusię. To potwierdza, że walka przy tarczy jest coraz bardzie wyrównana. W finale turnieju spotkali się Bogusław z Andrzejem. Zwyciężył Andrzej Sklepowicz wynikiem 5 do 3.

W sobotę wyruszyliśmy na czwarty, ostatni turniej z serii Steel Dart "CYRK" w Rogoźnie. W turnieju udział wzięło 16 darterów. Graliśmy w czterech grupach systemem best of 5. Zwyciężył Krzysztof Noga pokonując w finale Arkadiusza Adamskiego, zawodnika Taverny wynikiem 5:3. Bardzo dobrze zaprezentowali się również pozostali zawodnicy Taverny. Szczegółowy ranking tego turnieju  znajdziecie na naszym profilu na fb. W rankingu podsumowującym turnieje w Rogoźnie trzecie miejsce zdobył Arkadiusz Adamski, a czwarte Arkadiusz Wawrzyniak.

materiał: Taverna Nakło/red.

Oceń artykuł: 40 36

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Ogórki gruntowe
4,99PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Ramka na 3 zdjęcia (1015)
39,90PLN 29,90PLN
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
0

Turystyka w Kujawsko-Pomorskim. Wzrosła liczba udzielonych noclegów

W województwie kujawsko-pomorskim w 2021 r. w stosunku do# roku poprzedniego zwiększyła się liczba udzielonych noclegów, liczba korzystających z bazy noclegowej oraz stopień wykorzystania miejsc noclegowych w turystycznych obiektach noclegowych.

(czytaj więcej)
0

Mija 180. rocznica urodzin Marii Konopnickiej. Przypominamy jej życiorys

23 maja przypada 180. rocznica urodzin sławnej poetki# – Marii Konopnickiej, która była również tłumaczką, publicystką oraz działaczką społeczną i narodową.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)