Dziś mamy 24 marca 2023, piątek, imieniny obchodzą:

22 lutego 2015
Weekend z dartem

Rzucali w Rogoźnie

fot. pow.

fot. pow.

Miniony weekend z dartem nakielskiej Taverny to tradycyjny piątkowy turniej steela oraz wizyta w Rogoźnie na Steel Dart "CYRK".

Weekend z dartem rozpoczęliśmy  piątkowym turniejem. W zawodach udział wzięło 7 zawodników. Cieszy nas niezmiernie obecność naszych kolegów z Bydgoszczy. W półfinałach zagrali Bogusław Zadłużny i Sebastian Jóźwik (3:1) oraz Andrzej Sklepowicz i Danusia Bembnista (3:1). W tej fazie rozgrywek  największą niespodzianką było urwanie lega Andrzejowi przez Danusię. To potwierdza, że walka przy tarczy jest coraz bardzie wyrównana. W finale turnieju spotkali się Bogusław z Andrzejem. Zwyciężył Andrzej Sklepowicz wynikiem 5 do 3.

W sobotę wyruszyliśmy na czwarty, ostatni turniej z serii Steel Dart "CYRK" w Rogoźnie. W turnieju udział wzięło 16 darterów. Graliśmy w czterech grupach systemem best of 5. Zwyciężył Krzysztof Noga pokonując w finale Arkadiusza Adamskiego, zawodnika Taverny wynikiem 5:3. Bardzo dobrze zaprezentowali się również pozostali zawodnicy Taverny. Szczegółowy ranking tego turnieju  znajdziecie na naszym profilu na fb. W rankingu podsumowującym turnieje w Rogoźnie trzecie miejsce zdobył Arkadiusz Adamski, a czwarte Arkadiusz Wawrzyniak.

materiał: Taverna Nakło/red.

Oceń artykuł: 40 36

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Miesiąc Świadomości Endometriozy. Jak radzić sobie z chorobą?

Marzec już od 30 lat jest obchodzony na całym świecie jako miesiąc świadomości endometriozy. #W przypadku wielu kobiet endometrioza jest chorobą, która znacząco wpływa na ich codzienne funkcjonowanie. Z pewnością warto poświęcić czas na zrozumienie tego powszechnego, ale często niezrozumiałego schorzenia, które może powodować m.in. bolesne i ciężkie miesiączki, a także problemy z płodnością. Co zrobić, by po pierwsze rozpoznać objawy choroby, a następnie radzić sobie z nią tak, by mimo wszystko móc cieszyć się życiem i swoją kobiecością? Jest kilka sposobów.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)