Dziś mamy 9 grudnia 2023, sobota, imieniny obchodzą:

22 lutego 2015
Weekend z dartem

Rzucali w Rogoźnie

fot. pow.

fot. pow.

Miniony weekend z dartem nakielskiej Taverny to tradycyjny piątkowy turniej steela oraz wizyta w Rogoźnie na Steel Dart "CYRK".

Weekend z dartem rozpoczęliśmy  piątkowym turniejem. W zawodach udział wzięło 7 zawodników. Cieszy nas niezmiernie obecność naszych kolegów z Bydgoszczy. W półfinałach zagrali Bogusław Zadłużny i Sebastian Jóźwik (3:1) oraz Andrzej Sklepowicz i Danusia Bembnista (3:1). W tej fazie rozgrywek  największą niespodzianką było urwanie lega Andrzejowi przez Danusię. To potwierdza, że walka przy tarczy jest coraz bardzie wyrównana. W finale turnieju spotkali się Bogusław z Andrzejem. Zwyciężył Andrzej Sklepowicz wynikiem 5 do 3.

W sobotę wyruszyliśmy na czwarty, ostatni turniej z serii Steel Dart "CYRK" w Rogoźnie. W turnieju udział wzięło 16 darterów. Graliśmy w czterech grupach systemem best of 5. Zwyciężył Krzysztof Noga pokonując w finale Arkadiusza Adamskiego, zawodnika Taverny wynikiem 5:3. Bardzo dobrze zaprezentowali się również pozostali zawodnicy Taverny. Szczegółowy ranking tego turnieju  znajdziecie na naszym profilu na fb. W rankingu podsumowującym turnieje w Rogoźnie trzecie miejsce zdobył Arkadiusz Adamski, a czwarte Arkadiusz Wawrzyniak.

materiał: Taverna Nakło/red.

Oceń artykuł: 44 39

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie z HACCP
59PLN
Poduszka ze zdjęciem
40,00PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Pudełko śniadaniowe
39,90PLN
0

Zmiana przepisów. Nowe normy handlowe w odniesieniu do jaj

28 listopada 2023 roku straciło moc rozporządzenie #Komisji (WE) nr 589/2008 z dnia 23 czerwca 2008 roku ustanawiające szczegółowe zasady wykonywania rozporządzenia Rady (WE) nr 1234/2007 w sprawie norm handlowych w odniesieniu do jaj (Dz. Urz. L 163 z 24.06.2008 r., str. 6 ze zm.).

(czytaj więcej)
0

Puchar Tymbarku. Trwają zapisy uczniów do turnieju piłkarskiego

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do udziału# w turnieju o Puchar Tymbarku. Przedsięwzięcie skierowane jest do młodych, aktywnych miłośników piłki nożnej, którzy chcą aktywnie spędzać czas i rozwijać swoje umiejętności piłkarskie. Zapisy trwają do 31 stycznia 2024 roku. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody. Wydarzenie jest objęte patronem Ministra Edukacji i Nauki.

(czytaj więcej)
0

Innowacyjny projekt cyfrowy. Wzmocnienie bezpieczeństwa żywności

Jesteś przedsiębiorcą z branży spożywczej? Pracujesz przy# kontroli przedsiębiorców? A może po prostu jesteś świadomym konsumentem, któremu zależy, żeby żywność była bezpieczna? „System powiadamiania o wprowadzeniu do obrotu żywności prozdrowotnej (SPOŻ)” to innowacyjny projekt, który wspiera wszystkich uczestników rynku spożywczego.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)