Dziś mamy 28 maja 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

22 lutego 2015
Weekend z dartem

Rzucali w Rogoźnie

fot. pow.

fot. pow.

Miniony weekend z dartem nakielskiej Taverny to tradycyjny piątkowy turniej steela oraz wizyta w Rogoźnie na Steel Dart "CYRK".

Weekend z dartem rozpoczęliśmy  piątkowym turniejem. W zawodach udział wzięło 7 zawodników. Cieszy nas niezmiernie obecność naszych kolegów z Bydgoszczy. W półfinałach zagrali Bogusław Zadłużny i Sebastian Jóźwik (3:1) oraz Andrzej Sklepowicz i Danusia Bembnista (3:1). W tej fazie rozgrywek  największą niespodzianką było urwanie lega Andrzejowi przez Danusię. To potwierdza, że walka przy tarczy jest coraz bardzie wyrównana. W finale turnieju spotkali się Bogusław z Andrzejem. Zwyciężył Andrzej Sklepowicz wynikiem 5 do 3.

W sobotę wyruszyliśmy na czwarty, ostatni turniej z serii Steel Dart "CYRK" w Rogoźnie. W turnieju udział wzięło 16 darterów. Graliśmy w czterech grupach systemem best of 5. Zwyciężył Krzysztof Noga pokonując w finale Arkadiusza Adamskiego, zawodnika Taverny wynikiem 5:3. Bardzo dobrze zaprezentowali się również pozostali zawodnicy Taverny. Szczegółowy ranking tego turnieju  znajdziecie na naszym profilu na fb. W rankingu podsumowującym turnieje w Rogoźnie trzecie miejsce zdobył Arkadiusz Adamski, a czwarte Arkadiusz Wawrzyniak.

materiał: Taverna Nakło/red.

Oceń artykuł: 44 39

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Konstrukcje stalowe
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
0

Dzień Samorządu Terytorialnego. Specjalna uchwała

27 maja, na pamiątkę pierwszych demokratycznych wyborów #samorządowych z 1990 r., obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego. O ustanowieniu tego święta zdecydował 29 czerwca 2000 r. Sejm w specjalnej uchwale na 10-lecie odrodzenia polskiego samorządu terytorialnego.

(czytaj więcej)
0

Policjanci uratowali myszołowa. Ptak został potrącony przez auto

Policjanci z wydziału ruchu drogowego #bydgoskiej komendy miejskiej uratowali myszołowa, który oszołomiony, prawdopodobnie po wcześniejszym potrąceniu przez auto, leżał na jezdni i ewidentnie potrzebował pomocy. Gdyby nie reakcja patrolu ptak zginąłby pod kołami nadjeżdżających samochodów.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)