Dziś mamy 28 maja 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

28 maja 2023

Darterzy z Taverny na turnieju w Gdyni. Walka o Puchar Dowódcy ORP Błyskawica

fot. powierzone

fot. powierzone

W minioną sobotę 27.05.2023r. darterzy z Taverny brali udział w Turnieju o Puchar# Dowódcy ORP Błyskawica w Gdyni. Turniej rozpoczął symbolicznym rzutem do tarczy komandor Paweł Ogórek – Dowódca historycznego niszczyciela.

W turnieju brało udział 65 panów i 16 pań. Zwycięzcą w kategorii panów został Łukasz Wacławski z Warszawy pokonując w finale Krzysztofa Lauera z Bydgoszczy wynikiem 5:0.

Najlepszą darterką była Sylwia Makowska z Gdyni. Drugie miejsce zdobyła Kamila Grzybowska.

Najwyżej sklasyfikowanym darterem z Nakła został Marcin Bembnista zajmując miejsca 5-8.

Gdyńskie Stowarzyszenie Steel Darta "Błyskawica" na zakończenie turnieju rozlosowało profesjonalną tarcze do gry w darte. Szczęśliwym wygranym został Roman Knioła z Paterka.

Dziękujemy organizatorom turnieju za wyśmienitą organizację, niezapomnianą atmosferę, profesjonalnie przygotowaną scenę z tarczą finałową, wspaniałe puchary oraz ogrom emocji.

Z tego miejsca zapraszamy wszystkich miłośników darta do udziału w Letnich Turniejach Steela, które odbędą się w Tawernie. Już wkrótce podamy do wiadomości terminy rozgrywek.

Materiał: Marcin Bembnista / Dart Taverna Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Dzień Samorządu Terytorialnego. Specjalna uchwała

27 maja, na pamiątkę pierwszych demokratycznych wyborów #samorządowych z 1990 r., obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego. O ustanowieniu tego święta zdecydował 29 czerwca 2000 r. Sejm w specjalnej uchwale na 10-lecie odrodzenia polskiego samorządu terytorialnego.

(czytaj więcej)
0

Policjanci uratowali myszołowa. Ptak został potrącony przez auto

Policjanci z wydziału ruchu drogowego #bydgoskiej komendy miejskiej uratowali myszołowa, który oszołomiony, prawdopodobnie po wcześniejszym potrąceniu przez auto, leżał na jezdni i ewidentnie potrzebował pomocy. Gdyby nie reakcja patrolu ptak zginąłby pod kołami nadjeżdżających samochodów.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)