Dziś mamy 24 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

25 maja 2024

Debata kandydatów na europosłów. Dyskutowali o rolnictwie

fot. MM

fot. MM

24 maja w Centrum Edukacji Ekologicznej #w Minikowie zorganizowana zostala debata o rolnictwie w kontekście rozwiązywania problemów, z jakimi borykają się rolnicy. Do udziału w debacie zaproszeni zostali kandydaci na posłów do Parlamentu Europejskiego.

Moderatorem spotkania był Tomasz Ślęzak, a organizator - Kujawsko-Pomorska Izba Rolnicza - skierowała zaproszenia do komitetów wyborczych w wyborach do PE z prośbą o oddelegowanie "jedynek" na listach na debatę o rolnictwie.

Na zaproszenie odpowiedzieli: senator Ryszard Bober (Trzecia Droga), europoseł trwającej kadencji Kosma Złotowski (Prawo i Sprawiedliwość), Sławomir Ozdyk (Konfederacja) oraz Paweł Sikorski (KW POLEXIT).

Debata dotyczyła ogólnych problemów rolnictwa w odniesieniu do czerwcowych wyborów, a także ewentualnej możliwości poprawy polityki rolnej prowadzonej w Unii Europejskiej.

Oceń artykuł: 2 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (18) Zgłoś naruszenie zasad

  • 16 (28)

  Jajarek, w dniu 25-05-2024 22:12:51 napisał:

  Zielony ład to pomysł pis oni go przepychali z Wojciechowskim i Kaczyńskim teraz go blokują koniecznie chcą dostac się do europarlamentu by uciec od odpowiedzialności i skubnąć trochę euro. A rolnicy jak to rolnicy oszukiwani oszukiwani ale na nich głosują

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 16 (22)

  Teresa, w dniu 25-05-2024 22:36:18 napisał:

  Jak ta unia jest taka zjechana to dlaczego pisowcy tak tam lgną?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -16 (26)

  Wg, w dniu 25-05-2024 23:27:16 napisał:

  Tak jak Tusk uciekł do UE , podwyższył wam wiek emerytalny i co już nikt tego nie pamięta. A kto to zmienił. Oj mózgi wyprane . Zobaczymy od lipca jak rura wam zmięknie, biedoto. Mnie się to podoba bo jestem ustawiony. A wy ciołki będziecie tyrać aż do śmierci. A koniec z końcem i tak PiS wszystko zrobił. Podniósł wiek emerytalny ,i wszystkie podwyżki cen jakie was czekają. Brawo tak trzymać.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 13 (23)

  , w dniu 26-05-2024 02:38:15 napisał:

  Do Wg ,zgadnij kogo to obchodzi ,masz jakiś problem ,chwalisz się że masz nowy rower i po jabola sobie jeździsz ,uważasz że jesteś ustawiony ? Ktoś pamięta by rolnicy protestowali kiedykolwiek w obronie czegoś pożytecznego ,czystej wody ,pestycydom i antybiotykom w żywności . Jak słyszę polska zdrowa żywność ,to słabo mi się robi .Tyle nawozów jest sypane zawsze i wszędzie ,tym samym nie ma mowy o zdrowej żywności ,oszuści udający biednych ! Zielony Ład ma być wprowadzony dlatego ,aby za 10 lat rolnik mógł jeszcze cokolwiek z pola zebrać . Zmiany klimatu spowodują ,że nic nie urośnie i nic nie da się zebrać .Piszesz "pis wszystko zrobił " pełna zgoda rozkradli wszystko co się dało .Tylko pod krzyżem ,tylko pod tym znakiem ksiądz pedofilem a bamber biedakiem .Dostaniecie dopłaty na młotki ,aby wybić sobie z głowy zachłanność i to że bez Was Polak zginie . .Za dużo wierzycie w tego gościa z drabinki i tak macie. Natrętna kampania wyborcza .

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -5 (15)

  Wg, w dniu 26-05-2024 09:05:24 napisał:

  Widzę że alkoholik mi odpisał jabola to ty chyba pijesz . Widać że ze starej gwardii ludowej obywatel jest. A co do twoich wypocin to widzę żeś stary komunistami. Nieźle musiałeś sprzedawać kolegów . Jak ten z Gdańska no cóż jabole zrobiły spustoszenie w tym małym móżdżku. Skąd u ciebie taka nienawiść , to rodzinne czy trudne dzieciństwo. Bo innego wytłumaczenia na te wypociny twoje nie znajduję.

  odpowiedz

  • -5 (21)

  Ja, w dniu 26-05-2024 09:40:28 napisał:

  Precz z Unią w tej chwili nasz kraj zadłużony jest na parę bilionów zł .Za 100 złoty trzeba im oddać 180 złoty dobry interes prawda Tak wykańcza się unijne państwa .Miłego dnia .

  odpowiedz

  • -7 (17)

  Cb, w dniu 26-05-2024 10:27:45 napisał:

  Widać u niektórych mózgi wyprane,przez te TVN24 i TVP tak trzymać . A co do UE nic za darmo dostajesz 1 euro a 2 musisz oddać. Czy to do was nie dociera czy pomroczność jasna. Miłego dnia życzę mądrze myślącym.

  odpowiedz

  • 5 (7)

  okradziony przez fiskusa, w dniu 26-05-2024 10:44:07 napisał:

  co to za kraj w ktorym nie uznaje sie wyrokow nacz sadu tak okradziono rolnikow za akcje ksc

  odpowiedz

  • 10 (20)

  do Wg, w dniu 26-05-2024 11:02:23 napisał:

  Tak jak Tusk uciekł do UE , / nie uciekł bo nikt go nie gonił ,nie miał przed czym uciekać // podwyższył wam wiek emerytalny i co już nikt tego nie pamięta. // pracując 2 lata dłużej ludzie mają wyższe emerytury ,same korzyści // A kto to zmienił. Oj mózgi wyprane // obrażasz ludzi ,robisz to notorycznie od dłuższego czasu , ta sama narracja // . Zobaczymy od lipca jak rura wam zmięknie, biedoto. // milioner bez grosza // Mnie się to podoba bo jestem ustawiony. // dwulicowa fałszywa troska ,zarozumialstwo buta i szydzenie z innych // A wy ciołki będziecie tyrać aż do śmierci. // ludzie ciołki ? A ty jesteś cham obrażający wszystkich // A koniec z końcem i tak PiS wszystko zrobił . // PIS rozkradł Polskę na co mamy dowody , zrobił wszystko // Podniósł wiek emerytalny ,i wszystkie podwyżki cen jakie was czekają. Brawo tak trzymać. // podwyżki cen czekają również ciebie o czym zapomniałeś // Pisowska "troska" ludziom bokiem wyszła, dlatego głosowali na Tuska .

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -5 (13)

  Wg, w dniu 26-05-2024 11:31:52 napisał:

  Ze szmaciazami PiS nie dyskutuje. Przejdź na markowe wina to ci się polepszy.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 3 (5)

  Wyborca , w dniu 26-05-2024 20:58:37 napisał:

  A Kosmie Złotowskiemu nie śmierdzą te Unijne pieniądze !!!!!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Szkolenie bhp dla studentów
79PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Rejestracja BDO
500PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Ewidencja odpadów BDO (pakiet mini)
2400 zł / rokPLN
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)
0

Akcja "Bezpieczny Autokar". Inspektorzy kontrolują pojazdy

Akcja „Bezpieczny Autokar" prowadzona jest od #2003 roku przez Inspekcję Transportu Drogowego. W ramach inicjatywy inspektorzy kontrolują autokary, które przewożą dzieci i młodzież na wypoczynek.

(czytaj więcej)