Dziś mamy 22 lutego 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

06 grudnia 2023

Losowanie hulajnóg dla dzieci rolników. Lista zwycięzców

fot. KRUS

fot. KRUS

15 listopada br. w Centrali Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego odbyło się losowanie #hulajnóg dla dzieci rolników, które wzięły udział w kursie e-learningowym „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” i przesłały formularz zgłoszeniowy wraz z certyfikatem potwierdzającym ukończenie kursu.

Spośród nadesłanych 2 307 zgłoszeń, które wpłynęły do Biura Prewencji, Prezes KRUS dr Aleksandra Hadzik oraz Zastępca Prezesa KRUS Marek Surmacz wylosowali pięćdziesięciu laureatów, którym do końca 2023 r. zostaną przekazane nagrody. W tej sprawie z rodzicami/opiekunami prawnymi dzieci skontaktują się przedstawiciele jednostek organizacyjnych KRUS.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy ukończyli kurs e-learningowy „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”. Nagrodzonym gratulujemy i życzymy bezpiecznej jazdy na hulajnodze! Zapraszamy najmłodszych do udziału w kolejnych działaniach prewencyjnych Kasy.

Lista laureatów V losowana hulajnóg dla dzieci które wzięły udział w kursie e-learningowym.

Źródło: KRUS

Oceń artykuł: 12 12

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (3)

    Ja, w dniu 06-12-2023 13:16:32 napisał:

    Nie dawno oferowali hulajnogi tym co się zaszczepia łapka w górę kto otrzymał .Odwagi

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Kalendarz A3 12-miesięczny
42,00PLN
0

"Bilans – trzecia pora roku". Senior w izolacji więziennej

Polskie społeczeństwo starzeje się, co ma swoje odzwierciedlenie# także w populacji skazanych. Funkcjonariusze Służby Więziennej wychodzą naprzeciw pojawiającym się potrzebom w zakresie podejmowania oddziaływań resocjalizacyjnych dostosowanych do osadzonych w wieku senioralnym. W Zakładzie Karnym w Potulicach rozpoczyna się kolejna edycja programu resocjalizacji sprzyjającego przygotowaniu do readaptacji społecznej seniorów pn. „Bilans – trzecia pora roku”.

(czytaj więcej)
0

Prace archeologiczne zakończone. Co kryła ziemia pod budynkami?

Na placu, po zburzonej części kompleksu budynków siedziby #komendy wojewódzkiej PSP, zakończyły się prace archeologiczne. W ubiegły piątek dokonano odbioru tych robót, co ostatecznie skończy się stosownym protokołem.

(czytaj więcej)
0

Święto UMK w Toruniu. W 2023 roku mury uczelni opuściło 4 246 absolwentów

Toruńska Alma Mater obchodzi dziś (19 lutego) swoje święto. #W uroczystości uczestniczył marszałek Piotr Całbecki.

(czytaj więcej)
0

Program resocjalizacji w potulickiej jednostce. Zapobieganie skutkom izolacji

Kiedy zapada wyrok 25 lat pozbawienia wolności...# Kiedy zapada wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.... Wyrok. Więzienie. Cela. Funkcjonariusz w mundurze. Dźwięk zamykanych krat. Dźwięk zamykanej celi. Czas. I jeszcze raz czas. Codzienność. Tu słowo wolność nabiera innego znaczenia. Niezbędne zatem jest podejmowanie adekwatnych oddziaływań wobec skazanych na długoterminowe kary pozbawienia wolności, to grupa osadzonych wymagająca szczególnej uwagi. Wychodząc naprzeciw potrzebom Zakład Karny w Potulicach już kolejny rok realizuje program resocjalizacji z zakresu zapobiegania negatywnym skutkom izolacji, zwłaszcza wobec skazanych odbywających długoterminowe kary pozbawienia wolności pn. Artefakt, który zajął I miejsce w Konkursie Dyrektora Generalnego Służby Więziennej na najlepszy program resocjalizacji.

(czytaj więcej)