Dziś mamy 25 lutego 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

09 grudnia 2023

Senioralne spotkanie przy herbacie. Miło spędzony czas

fot. MM

fot. MM

8 grudnia z okazji Światowego Dnia Seniora zorganizowano wyjątkowe spotkanie#, na które zaproszenie otrzymali wszyscy seniorzy zamieszkujący ulice wchodzące w skład Samorządu Mieszkańców nr 8 w Nakle.

Przybyli seniorzy zostali powitani przez przewodniczącą SM nr 8 w Nakle Joannę Kotewę, która życzyła im dużo zdrowia i spełnienia marzeń z okazji obchodzonego w listopadzie Dnia Seniora, a także zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

W dalszej kolejności seniorzy wysłuchali poetyckiego występu uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4, po którym dzielnicowa mł. asp. Ewa Kołodziej-Rotkiewicz omówiła niebezpieczeństwa, jakie w obecnych czasach czekają na seniorów, skupiając się na konkretnych próbach oszustw, jakich dopuszczają się złodzieje chcący wyłudzić pieniądze od starszych ludzi. Dodatkową atrakcja okazały się także krótkie warsztaty rękodzielnicze.

Senioralne spotkanie przy herbacie upłynęło w miłej, wręcz rodzinnej atmosferze i stanowiło ono idealną okazję do zapoznania się z nowymi osobami.

Samorząd Mieszkańców nr 8 wchodzą tworzą mieszkańcy takich ulic jak: Bratkowa, Bohaterów, Brzozowa, Cedrowa, Dożynkowa, Fiołkowa, Fryderyka Chopina, Jana Karłowicza, Leśna, Mahoniowa, Modrzewiowa, Stanisława Moniuszki, Olszewska, Ignacego Paderewskiego, Piaskowa, Różana, Stokrotkowa, Stanisława Staszica, Karola Szymanowskiego, Świerkowa, Wzgórze Wodociągowe, Zielone Wzgórze oraz Storczykowa.

Oceń artykuł: 22 17

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Znajomy, w dniu 09-12-2023 22:07:28 napisał:

  Super dziewczyny ze szkoły czwórki

  odpowiedz

  • 0 (0)

  r-ek, w dniu 09-12-2023 23:21:56 napisał:

  Pogla nie było

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Lew, w dniu 11-12-2023 09:50:32 napisał:

  Samorząd nr 8, a goście z całego miasta .

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Zadaj pytanie
20PLN
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

"Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku". Cenne rady od policjantki

Zawodnicy nakielskiego klubu# UKS 2 Judo Nakło podczas spotkania z policjantką, rozmawiali o bezpiecznych zachowaniach w trakcie ferii w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” oraz odpowiedzialności prawnej nieletnich.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)