Dziś mamy 12 lipca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

06 lipca 2024

Dni Pola w Minikowie. Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe

fot. MM

fot. MM

6 lipca na polach Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa# Rolniczego w Minikowie rozpoczęły się XLVI Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe. Na odwiedzających czeka ponad 250 wystawców.

Wydarzenie tradycyjnie trwać będzie dwa dni. W sobotę, z samego rana w hali widowiskowej prowadzone były wybory superczempionów bydła mlecznego. W tym samym miejscu - w samo południe - nastąpiło oficjalne otwarcie wydarzeń targowych, czyli Międzynarodowych Targów Rolno-Przemysłowych AGRO-TECH, Kujawsko-Pomorskich Dni Pola, Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych oraz pokazów zielonkowych INTER-VAX. Z kolei o godz. 14:00 zaplanowano debatę pn. "Rolnictwo dziś i jutro" - na temat 20 lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej - z planowanym udziałem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z przedstawicielami związków branżowych rolników oraz instytucji i organizacji działających na rzecz rolnictwa. W trakcie targów będą również wręczane nagrody i wyróżnienia w konkursach: Bezpieczne Gospodarstwo Rolne, AGROLIGA, Doradca Roku oraz w plebiscycie Mistrzowie AGRO.

Oceń artykuł: 7 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (9) Zgłoś naruszenie zasad

  • 4 (18)

  Moralność po katolicku, w dniu 06-07-2024 13:33:23 napisał:

  A to wszystko w cieniu cierpienia zwierząt i ptactwa.Obłuda i fałsz.Zwierzęta wpierw się "magazynuje" przyzwyczaja do dobrych,komfortowych warunków,by następnie poddać procesowi uboju.Humanitaryzm pełną gębą.

  odpowiedz

  • -5 (7)

  piotr, w dniu 06-07-2024 17:00:01 napisał:

  Partie lewicowe powinny sie tym zająć

  odpowiedz

  • -2 (4)

  Powiat , w dniu 06-07-2024 20:48:31 napisał:

  Extra

  odpowiedz

  • -1 (1)

  Kibic , w dniu 06-07-2024 22:17:39 napisał:

  Do Autora artykułu o turnieju. Króla strzelców się nie wybiera,nim się zostaje strzelając największą ilość bramek.

  odpowiedz

  • -2 (6)

  do Moralności po katolicku, w dniu 07-07-2024 05:06:21 napisał:

  @Moralność po katolicku ---Hitler i Stalin tak samo byli katolikami jak Ty , bo sam kompletnie nie masz pojęcia co to jest religia i nie wal jakieś moralności po katolicku bo się ośmieszasz -pozdrawiam

  odpowiedz

  • 2 (4)

  Yr, w dniu 07-07-2024 10:33:32 napisał:

  Jak tutaj ktoś napisał że Stalin i Hitler byli katolikami. To proponuję trochę się douczyć a nie siać propagandy . Stalin znawco to zbrodniarz a katolikiem w cudzysłowie był na potrzeby mordowania niewinnych ludzi. A co do Hitlera tak samo nie dość że był homoseksualistą to był i narkomanem i chorym psychicznie. Tak że nie porównuj normalnych ludzi na tym portalu do morderców i psychopatów. Ale na tym portalu widać że i takowi są. Miłej niedzieli życzę normalnym ludzikom a nie ludziom którzy coś słyszeli a odwracają żeby zaistnieć .

  odpowiedz

  • 0 (2)

  do piotruś4112, w dniu 07-07-2024 10:36:03 napisał:

  piotruś konserwatyści sekty to już swoje pokazali przez 8lat

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Xd, w dniu 07-07-2024 11:43:48 napisał:

  Blokują komentarze , miłej niedzieli życzę Komuna wróciła.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  polak, w dniu 07-07-2024 16:14:25 napisał:

  @Yr -to dlaczego Hitler był po błogosławieństwo na rozpętanie wojny u papieża a ludzie pseudo katolicy latający do kościoła na pokaz mają taką zawiść i nienawiść trochę poczytaj i rozejrzyj się co się dzieje wokół siebie jakie jest społeczeństwo wielcy pobożni z wypranymi mózgami

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Praca na wysokości
60PLN
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Szkolenie z HACCP
80PLN
Zadaj pytanie
40PLN
0

Lipiec. Idealny czas na wakacyjną domówkę!

Orzeźwiające drinki, soczyste owoce oraz aromatyczne# i pożywne przekąski, zapewniające nam energię do białego rana – lipiec to doskonały moment, by we własnym mieszkaniu lub ogrodzie wyczarować iście tropikalny bar, godny najlepszych nadmorskich kurortów. Jakie przekąski pasują do najpopularniejszych wakacyjnych koktajli? Z czym je łączyć, by miło rozpocząć dzień po udanej imprezie?

(czytaj więcej)
0

Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej. Patriotyczna postawa rolników

12 lipca obchodzimy święto państwowe – Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej#. Obchody tego dnia to oddanie hołdu mieszkańcom polskiej wsi za ich patriotyczną postawę w czasie II wojny światowej – bohaterską walkę, zapewnianie żywności oraz pomoc udzielaną uciekinierom i osobom ukrywającym się przed prześladowaniami.

(czytaj więcej)
0

Uważaj na barszcz Sosnowskiego! Roślina niebezpieczna dla człowieka

Czy wiesz, że podczas letniego spaceru powinieneś uważać na rośliny#, które mijasz na swojej drodze? Zagrożenie dla zdrowia może stanowić przede wszystkim barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi). Ryzykowne jest nie tylko dotykanie, ale nawet przebywanie w jego otoczeniu.

(czytaj więcej)
0

Ważna data dla leśników. Dzień poświęcony Janowi Gwalbertowi

Dzień leśnika w różnych kalendarzach# „wypada” inaczej. Dzień Leśnika i Drzewiarza mamy 5 kwietnia. Od kilku lat uznaje się, że leśnicy swój dzień obchodzą 12 lipca. Ale to nie jedyna ważna data dla leśników i lasów Państwowych.

(czytaj więcej)