Dziś mamy 18 lipca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

21 listopada 2023

Dzień Pracownika Socjalnego. Składamy najserdeczniejsze życzenia

fot. archiwum

fot. archiwum

21 listopada obchodzimy Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji #składamy najserdeczniejsze życzenia i wyrazy uznania wszystkim osobom działającym w obszarze pomocy społecznej na terenie powiatu nakielskiego.

Życzymy przede wszystkim siły i wytrwałości do niesienia pomocy. Niech każdy dzień tej trudnej i odpowiedzialnej pracy przynosi poczucie zadowolenia i satysfakcji oraz motywację do osiągania wyższych celów. Życzymy również wielu sukcesów i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Redakcja

Oceń artykuł: 13 20

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (12) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (9)

  Włościanka, w dniu 21-11-2023 14:17:43 napisał:

  A ja życzę sobie i biednym likwidacji Przemocy Społecznej nie wiadomo czemu zwanej pomocą. Pieniądze odebrane tym pasożytom natychmiast zlikwidują biedę (no i ile rąk do uczciwej pracy odzyskamy), a MOPSowe pałace posłużą bezdomnym do mieszkania.

  odpowiedz

  • 1 (5)

  Włościciel, w dniu 21-11-2023 15:36:19 napisał:

  Też mi się wydaje że mops do likwidacji. To jak urząd pracy w którym nie znajdziesz pracy tylko się rejestrujesz aby mieć ubezpieczenie. Zadania mopsu oddać urzędowi gminy, max 3 etaty To ogarną

  odpowiedz

  • 1 (7)

  Zbyszek, w dniu 21-11-2023 16:15:55 napisał:

  Może ty droga Włościanko wezmiesz się wteszcis do uczciwej pracy a swój majątek rozdasz ubogim biednym pijaczkom. Do dzieła napewo dasz radę!

  odpowiedz

  • -2 (4)

  KGHM , w dniu 21-11-2023 17:14:51 napisał:

  Włościanka w samo sedno do likwidacji

  odpowiedz

  • 2 (4)

  Grażyna, w dniu 21-11-2023 17:15:30 napisał:

  Nie likwidować mopsu ! Co ja będę robiła ?! mam w wieku 70 lat iść do innej pracy?!

  odpowiedz

  • -3 (5)

  Włościanka, w dniu 21-11-2023 17:46:42 napisał:

  Zbyszku; przepracowałam 25 lat na zimnie, fizycznie. Przepracowałabym jeszcze 10-15 gdyby ,,dochtory" uczone wielce, nie zakazili mnie przy operacji. Bo lekarzy też mamy do niczego. Myśl chłopie; po co każesz nam rozdawać majątki? Wystarczy nie pchać palcem w du... wszystkiego nachodźcom! Starczy dla pijaczka na leczenie, biednemu na życie... Zbuntuj się jak masz jaja przeciw rozdawnictwu obcym a będzie na pomoc dla każdego Polaka. Na mnie babę się oglądasz jak tchórz!

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Podopieczny, w dniu 21-11-2023 20:01:31 napisał:

  No w Mroczy to często w godzinach urzędowania mops pracowników socjalnych można spotkać w marketach jak korzystają z promocji sklepowych

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Karolina, w dniu 21-11-2023 20:45:12 napisał:

  Zamiast komentować do roboty się weźcie a nie takimi bzdetami się zajmujecie.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  KK, w dniu 22-11-2023 08:55:13 napisał:

  Pracownik socjalny z Mroczy to nie jest urzędnik który siedzi w budynku tylko powinien pracować w terenie z ludźmi a tam ich nie ma a jak jest problem to odsyłają ludzi do sądu lub Policji i na tym kończy się ich pomoc

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Beata, w dniu 22-11-2023 09:09:46 napisał:

  W PCPR w Nakle maja dowody swojego poświęcenia, tak, że osoby prowadzące rodzinny dom dziecka w areszcie siedzą. Jak tam wygląda nadzór nad rodzinami?

  odpowiedz

  • 0 (8)

  Won, w dniu 22-11-2023 10:54:35 napisał:

  te stare raszple wyrzucić na zbity pysk, samo napędzająca się patologia po obu stronach i wyrzucanie pieniędzy w błoto! może kwietnik nowy chcecie za 100 k ?! Stare baby won i zamknąć to gówno !!!!

  odpowiedz

  • 2 (4)

  Z okolic nakła, w dniu 22-11-2023 21:16:34 napisał:

  Jezu ile jadu..tylko czekajcie jak Rząd jakiś dodatek wymyśli i na mopsy rzuci robote zeby Wasze wnioski przyjmowały, wtedy pierwsi w kolejce bedziecie.... ktoś na wasze zasiłki pracować musi...

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szkolenie z HACCP
80PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach
500PLN
Praca na wysokości
60PLN
Konstrukcje stalowe
Budowa magazynów
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Egzotyczne pamiątki z wakacji. Nie wszystko można przewieźć

Wakacje to czas urlopów i podróży. Większość z nas nie wyobraża sobie# powrotu zza granicy bez przywiezienia pamiątek dla siebie lub naszych bliskich. Często są one wytworzone z egzotycznych roślin i zwierząt, jednak nie każdy wie, że niektóre z nich są objęte przepisami dotyczącymi ochrony dzikiej fauny i flory. Co zrobić, jeśli nie chcemy przechodzić przez formalności związane z przewozem takich pamiątek lub nie chcemy mieć nieprzyjemności na granicy w przypadku ich niedopełnienia? Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące CITES.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)