Dziś mamy 12 lipca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

22 czerwca 2024

Festyn Charytatywny. KGW Anieliny działało w szczytnym celu

fot. KGW Anieliny

fot. KGW Anieliny

Członkowie naszego KGW w Anielinach wzięli udział #w festynie, którego celem było wsparcie dzieci z oddziałów onkologii.

Na naszym stoisku serwowano pyszne ciasta, aromatyczną kawę oraz różnorodne dania. Co ważne, cały dochód ze sprzedaży został przeznaczony na wsparcie dzieci walczących z chorobami onkologicznymi.

Do akcji przylączyło się także Sołectwo Łodzia, KGW Łodzia, Koło Gospodyń Wiejskich w Paterku Pasieki Wędrownez Doliny Noteci. To piękny gest solidarności i troski o innych, który świadczy o tym, że potrafimy działać wspólnie poza naszymi "małymi ojczyznami".

Festyn charytatywny organizowany był przez Stowarzyszenie Uśmiech Nadziei Dzieciom, które to regularnie organizuje tego typu wydarzenia, aby wspierać małych pacjentów walczących z ciężkimi chorobami.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcje. Wiemy, że macie Wielkie Serce!

Materiał: Sylwia Frąckowiak/KGW Anieliny

Oceń artykuł: 30 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 3 (3)

    KGW, w dniu 23-06-2024 09:45:36 napisał:

    Dziękujemy za wspólnie spędzony czas Mam nadzieje że do zobaczenia Pozdrawiamy KGW Paterek

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

KOBIZE
500PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Rejestracja BDO
500PLN
Budowa magazynów
Ewidencja odpadów BDO (pakiet mini)
2400 zł / rokPLN
0

Lipiec. Idealny czas na wakacyjną domówkę!

Orzeźwiające drinki, soczyste owoce oraz aromatyczne# i pożywne przekąski, zapewniające nam energię do białego rana – lipiec to doskonały moment, by we własnym mieszkaniu lub ogrodzie wyczarować iście tropikalny bar, godny najlepszych nadmorskich kurortów. Jakie przekąski pasują do najpopularniejszych wakacyjnych koktajli? Z czym je łączyć, by miło rozpocząć dzień po udanej imprezie?

(czytaj więcej)
0

Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej. Patriotyczna postawa rolników

12 lipca obchodzimy święto państwowe – Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej#. Obchody tego dnia to oddanie hołdu mieszkańcom polskiej wsi za ich patriotyczną postawę w czasie II wojny światowej – bohaterską walkę, zapewnianie żywności oraz pomoc udzielaną uciekinierom i osobom ukrywającym się przed prześladowaniami.

(czytaj więcej)
0

Uważaj na barszcz Sosnowskiego! Roślina niebezpieczna dla człowieka

Czy wiesz, że podczas letniego spaceru powinieneś uważać na rośliny#, które mijasz na swojej drodze? Zagrożenie dla zdrowia może stanowić przede wszystkim barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi). Ryzykowne jest nie tylko dotykanie, ale nawet przebywanie w jego otoczeniu.

(czytaj więcej)
0

Ważna data dla leśników. Dzień poświęcony Janowi Gwalbertowi

Dzień leśnika w różnych kalendarzach# „wypada” inaczej. Dzień Leśnika i Drzewiarza mamy 5 kwietnia. Od kilku lat uznaje się, że leśnicy swój dzień obchodzą 12 lipca. Ale to nie jedyna ważna data dla leśników i lasów Państwowych.

(czytaj więcej)