"Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy". Wylosowano hulajnogi
fot. KRUS
Losowanie hulajnóg dla dzieci rolników, które ukończyły #kurs e-learningowy pt. "Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”
15 listopada br. w Centrali Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego odbyło się losowanie hulajnóg dla dzieci rolników, które ukończyły kurs e-learningowy pt. "Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” i przesłały do 6 listopada br. certyfikat potwierdzający jego ukończenie wraz z formularzem zgłoszeniowym.
Spośród 2 307 nadesłanych zgłoszeń Prezes KRUS dr Aleksandra Hadzik i Zastępca Prezesa Marek Surmacz wylosowali 50 zgłoszeń dzieci, które otrzymają ww. nagrody. Lista nagrodzonych dzieci zostanie opublikowana na stronie internetowej Kasy na początku grudnia br.
Kurs e-learningowy pt. "Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” w nowoczesnej formie przybliża wiedzę o zagrożeniach wypadkowych w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia.
Dziękujemy najmłodszym, którzy wykonali kurs i nadesłali certyfikat wraz ze zgłoszeniem. Zachęcamy do udziału w kolejnych działaniach prewencyjnych Kasy, które zostaną inaugurowane na początku nowego roku.
Źródło: KRUS
Czytaj również
- Usuwanie folii rolniczych. Czy program będzie kontynuowany?
- Tegoroczne wsparcie klęskowe. Większość środków już wypłacona
- Wsparcie konkurencyjności gospodarstw. Wkrótce koniec naboru
- Wznowienie pomocy de minimis w sektorze rolnym. Podwyższono limity
- Pomoc w ramach bonu frekwencyjnego dla KGW. Wypłaty na finiszu
Dodaj komentarz
Drugi dzień świąt. Podczas mszy w kościele święci się owies
Drugi dzień świąt bożonarodzeniowych poświęcony jest# św. Szczepanowi – pierwszemu męczennikowi za wiarę chrześcijańską, znanemu z głębokiej wiary i mocy czynienia cudów. Został ukamienowany, gdy przyznał się przed sanhedrynem do wiary w Chrystusa (tradycyjna kara za bluźnierstwo).
(czytaj więcej)Pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. Jak było kiedyś?
Boże Narodzenie było zawsze uważane za święto niezwykle ważne i rodzinne#, nazywano je również Godami lub "godnimi świętami".
(czytaj więcej)Tradycje Bożonarodzeniowe. Jak świętują inne kraje?
Wszystkie kraje Grupy Wyszehradzkiej mają ze sobą wiele wspólnego#, ale też bardzo wiele je różni. Przedstawiamy, jak wyglądają święta Bożego Narodzenia w Czechach, Polsce, Słowacji i na Węgrzech.
(czytaj więcej)Szopki z bogatą tradycją. Zachwycają swoją wyjątkowowścią
Tradycja szopkarska w Krakowie trwa nieprzerwanie od XIX wieku#. Pierwotnie wykonywaniem szopek trudnili się rzemieślnicy z ówczesnych przedmieść Krakowa, szczególnie Krowodrzy i Zwierzyńca.
(czytaj więcej)
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!