O gospodarowaniu zasobami wodnymi i nie tylko. Konferencja w Minikowie
fot. MM
19 września w Kujawsko-Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego# w Minikowie odbyła się konferencja pt. "Dobre praktyki gospodarowania zasobami wodnymi w rolnictwie i na obszarach wiejskich".
Celem konferencji było m.in. przekazanie uczestniczącym w niej osobom wiedzy o planowanych inwestycjach w ramach Krajowego Planu Odbudowy w okresie wrzesień-grudzień 2024. Nie zabrakło również ciekawych wykładów, które poprowadzili m.in. prof. dr hab. inż Jacek Długosz z Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii Politechniki Bydgoskiej, dyrektor Departamentu Nieruchomości i Infrastruktury Wsi Ministerstwa Rolnictwa Lidia Kostańska.
Galeria
Czytaj również
- Usuwanie folii rolniczych. Czy program będzie kontynuowany?
- Tegoroczne wsparcie klęskowe. Większość środków już wypłacona
- Wsparcie konkurencyjności gospodarstw. Wkrótce koniec naboru
- Wznowienie pomocy de minimis w sektorze rolnym. Podwyższono limity
- Pomoc w ramach bonu frekwencyjnego dla KGW. Wypłaty na finiszu
Dodaj komentarz
LOKALNY HIT
Drugi dzień świąt. Podczas mszy w kościele święci się owies
Drugi dzień świąt bożonarodzeniowych poświęcony jest# św. Szczepanowi – pierwszemu męczennikowi za wiarę chrześcijańską, znanemu z głębokiej wiary i mocy czynienia cudów. Został ukamienowany, gdy przyznał się przed sanhedrynem do wiary w Chrystusa (tradycyjna kara za bluźnierstwo).
(czytaj więcej)Pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. Jak było kiedyś?
Boże Narodzenie było zawsze uważane za święto niezwykle ważne i rodzinne#, nazywano je również Godami lub "godnimi świętami".
(czytaj więcej)Tradycje Bożonarodzeniowe. Jak świętują inne kraje?
Wszystkie kraje Grupy Wyszehradzkiej mają ze sobą wiele wspólnego#, ale też bardzo wiele je różni. Przedstawiamy, jak wyglądają święta Bożego Narodzenia w Czechach, Polsce, Słowacji i na Węgrzech.
(czytaj więcej)Szopki z bogatą tradycją. Zachwycają swoją wyjątkowowścią
Tradycja szopkarska w Krakowie trwa nieprzerwanie od XIX wieku#. Pierwotnie wykonywaniem szopek trudnili się rzemieślnicy z ówczesnych przedmieść Krakowa, szczególnie Krowodrzy i Zwierzyńca.
(czytaj więcej)
Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad
Włościanka, w dniu 19-09-2024 20:48:11 napisał:
odpowiedz
Asia , w dniu 19-09-2024 22:05:47 napisał:
odpowiedz
Zofia, w dniu 20-09-2024 08:27:53 napisał:
odpowiedz
Ja, w dniu 20-09-2024 22:34:50 napisał:
odpowiedz
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!