Dziś mamy 27 grudnia 2024, piątek, imieniny obchodzą:

20 grudnia 2024

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Kradzież w jednym ze sklepów

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nakle# nad Notecią zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z kradzieżą, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

 

Policjanci z Nakła nad Notecią prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży sklepowej. Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów na terenie miasta Nakło nad Notecią. Tam sprawca, którego wizerunek zarejestrował sklepowy monitoring, dokonał kradzieży alkoholu oraz artykułów spożywczych.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią, lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 75 29 274 powołując się na znak sprawy L. dz. E – 8114/24. Informacje można przekazać anonimowo.

Materiał: mł. asp. Kamil Smoliński, Oficer Prasowy KPP w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Drugi dzień świąt. Podczas mszy w kościele święci się owies

Drugi dzień świąt bożonarodzeniowych poświęcony jest# św. Szczepanowi – pierwszemu męczennikowi za wiarę chrześcijańską, znanemu z głębokiej wiary i mocy czynienia cudów. Został ukamienowany, gdy przyznał się przed sanhedrynem do wiary w Chrystusa (tradycyjna kara za bluźnierstwo).

(czytaj więcej)
0

Pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. Jak było kiedyś?

Boże Narodzenie było zawsze uważane za święto niezwykle ważne i rodzinne#, nazywano je również Godami lub "godnimi świętami".

(czytaj więcej)
0

Tradycje Bożonarodzeniowe. Jak świętują inne kraje?

Wszystkie kraje Grupy Wyszehradzkiej mają ze sobą wiele wspólnego#, ale też bardzo wiele je różni. Przedstawiamy, jak wyglądają święta Bożego Narodzenia w Czechach, Polsce, Słowacji i na Węgrzech.

(czytaj więcej)
0

Szopki z bogatą tradycją. Zachwycają swoją wyjątkowowścią

Tradycja szopkarska w Krakowie trwa nieprzerwanie od XIX wieku#. Pierwotnie wykonywaniem szopek trudnili się rzemieślnicy z ówczesnych przedmieść Krakowa, szczególnie Krowodrzy i Zwierzyńca.

(czytaj więcej)