Spotkanie opłatkowe w siedzibie PSL. Życzenia i wspólne kolędowanie
fot. powierzone
W poniedziałek 16 grudnia br. w siedzibie Polskiego Stronnictwa Ludowego #w Nakle nad Notecią spotkali się członkowie Zarządu Gminnego organizacji, a także zaproszeni goście, a wśród nich radny Rady Powiatu Nakielskiego Ryszard Bagnerowski i radny Rady Miejskiej w Nakle Krzysztof Ksobiak. Chwilą ciszy i zadumy uczczono tych, którzy odeszli w ostatnim czasie.
Następnie Tomasz Miłowski, prezes ZP i ZG PSL w Nakle (członek Zarządu Powiatu Nakielskiego), złożył obecnym na spotkaniu, a za ich pośrednictwem ich rodzinom, bliskim i znajomym, a także nieobecnym chorym, życzenia radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i samych dobrych dni w nadchodzącym Nowym Roku. Podczas dzielenia się opłatkiem padało wiele ciepłych i serdecznych słów. Po poczęstunku zebrani zapoznani zostali z propozycjami ujętymi w projektach budżetów powiatu i gminy na 2025 rok, a także harmonogramem przyszłorocznych wyborów w Stronnictwie. Na koniec wszyscy obecni otrzymali upominki, które stanowiły dużoformatowe zdjęcia ze spotkań, zebrań, uroczystości oraz innych przedsięwzięć organizacyjnych.
Świąteczne życzenia przekazujemy wszystkim mieszkańcom gminy Nakło nad Notecią i powiatu nakielskiego. Niech nasze wspólnoty samorządowe cieszą się w 2025 r. wieloma sukcesami rozwojowymi, a nasi mieszkańcy zdrowiem i radością z realizacji ich planów, wniosków i postulatów. I jeszcze jedno, szanujmy się nawzajem.
Materiał: Tomasz Miłowski / ZG PSL w Nakle
Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.
Galeria
Czytaj również
Drugi dzień świąt. Podczas mszy w kościele święci się owies
Drugi dzień świąt bożonarodzeniowych poświęcony jest# św. Szczepanowi – pierwszemu męczennikowi za wiarę chrześcijańską, znanemu z głębokiej wiary i mocy czynienia cudów. Został ukamienowany, gdy przyznał się przed sanhedrynem do wiary w Chrystusa (tradycyjna kara za bluźnierstwo).
(czytaj więcej)Pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. Jak było kiedyś?
Boże Narodzenie było zawsze uważane za święto niezwykle ważne i rodzinne#, nazywano je również Godami lub "godnimi świętami".
(czytaj więcej)Tradycje Bożonarodzeniowe. Jak świętują inne kraje?
Wszystkie kraje Grupy Wyszehradzkiej mają ze sobą wiele wspólnego#, ale też bardzo wiele je różni. Przedstawiamy, jak wyglądają święta Bożego Narodzenia w Czechach, Polsce, Słowacji i na Węgrzech.
(czytaj więcej)Szopki z bogatą tradycją. Zachwycają swoją wyjątkowowścią
Tradycja szopkarska w Krakowie trwa nieprzerwanie od XIX wieku#. Pierwotnie wykonywaniem szopek trudnili się rzemieślnicy z ówczesnych przedmieść Krakowa, szczególnie Krowodrzy i Zwierzyńca.
(czytaj więcej)