Dziś mamy 27 grudnia 2024, piątek, imieniny obchodzą:

20 grudnia 2024

Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej. Gra w duchu fair play

fot. powierzone

fot. powierzone

18 grudnia 2024 r. w I Liceum Ogólnokształcącym #im. Bolesława Krzywoustego odbył się Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej.

 

W rozgrywkach wzięło udział 12 drużyn mieszanych (maksymalnie 3 chłopaków w każdej). Turniej rozgrywano w czterech grupach trzyzespołowych do 2 wygranych setów. Najlepszy zespół z każdej grupy awansował do fazy pucharowej: od półfinału do emocjonującego finału. W półfinale znalazły się klasy: II biologiczno-chemiczna A, III biologiczno-chemiczna B, IV biologiczno-chemiczna i IV matematyczno-informatyczna. Do wielkiego finału awansowały klasy: IV bch  i IV mi. Po zaciętym boju zwyciężyła klasa IV mi. Podium klasyfikacji uzupełniła drużyna z klasy III bch B, wygrywając mecz o 3. miejsce.

Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz za ducha fair-play.

Serdecznie gratulujemy!

Materiał: Monika Sobczak, organizatorka turnieju / I LO w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Drugi dzień świąt. Podczas mszy w kościele święci się owies

Drugi dzień świąt bożonarodzeniowych poświęcony jest# św. Szczepanowi – pierwszemu męczennikowi za wiarę chrześcijańską, znanemu z głębokiej wiary i mocy czynienia cudów. Został ukamienowany, gdy przyznał się przed sanhedrynem do wiary w Chrystusa (tradycyjna kara za bluźnierstwo).

(czytaj więcej)
0

Pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. Jak było kiedyś?

Boże Narodzenie było zawsze uważane za święto niezwykle ważne i rodzinne#, nazywano je również Godami lub "godnimi świętami".

(czytaj więcej)
0

Tradycje Bożonarodzeniowe. Jak świętują inne kraje?

Wszystkie kraje Grupy Wyszehradzkiej mają ze sobą wiele wspólnego#, ale też bardzo wiele je różni. Przedstawiamy, jak wyglądają święta Bożego Narodzenia w Czechach, Polsce, Słowacji i na Węgrzech.

(czytaj więcej)
0

Szopki z bogatą tradycją. Zachwycają swoją wyjątkowowścią

Tradycja szopkarska w Krakowie trwa nieprzerwanie od XIX wieku#. Pierwotnie wykonywaniem szopek trudnili się rzemieślnicy z ówczesnych przedmieść Krakowa, szczególnie Krowodrzy i Zwierzyńca.

(czytaj więcej)