Upominki dotarły do seniorów. Wielkie serce
fot. DPS w Nakle
Nasi kochani Mikołajowie z tych bliższych i dalszych miejscowości# mieszczących się w naszym województwie kujawsko-pomorskim. Dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna za wielkie serce wkładane we wszystkie upominki dla naszych Seniorów.
Docieracie z różnych miejsc w różnym czasie wywołując uśmiechy a czasem wzruszenie wśród Mieszkańców.
Dziękujemy Szkole Podstawowej w Sadkach, Szkole Podstawowej nr 20 w Bydgoszczy, Zespołowi Szkół Specjalnych w Szubinie, Społeczności Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Trzeciewnicy, IV Liceum Ogólnokształcącemu w Bydgoszczy (Akcja -paczka dla Seniora), Anglojęzyczne Niepubliczne Przedszkole Zakątek Przedszkolaka w Łochowie (Akcja - paczka dla Seniora) i wielu wielu jeszcze innym darczyńcom, których nie jesteśmy w stanie wymienić gdyż jest Was bardzo bardzo dużo.
Dziękujemy i życzymy Wam wszystkiego co najlepsze, aby dobroć i pokój gościły w Waszych sercach przez długi długi czas. Wesołych świąt.
Materiał: Magda Pasieka / Dom Pomocy Społecznej w Nakle
Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.
Galeria
Czytaj również
- Zasiedli do wigilijnego stołu. Opłatek, życzenia i program artystyczny
- Po wieczerzy wierni udali się na pasterkę. Szczególna msza święta
- Uroczysta pasterka. Msza święta zgromadziła wielu wiernych
- Harcerze pamiętają. Światełko z Betlejem dotarło do DPS
- Harcerze w siedzibie Straży Miejskiej. Betlejemskie Światło Pokoju
Drugi dzień świąt. Podczas mszy w kościele święci się owies
Drugi dzień świąt bożonarodzeniowych poświęcony jest# św. Szczepanowi – pierwszemu męczennikowi za wiarę chrześcijańską, znanemu z głębokiej wiary i mocy czynienia cudów. Został ukamienowany, gdy przyznał się przed sanhedrynem do wiary w Chrystusa (tradycyjna kara za bluźnierstwo).
(czytaj więcej)Pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. Jak było kiedyś?
Boże Narodzenie było zawsze uważane za święto niezwykle ważne i rodzinne#, nazywano je również Godami lub "godnimi świętami".
(czytaj więcej)Tradycje Bożonarodzeniowe. Jak świętują inne kraje?
Wszystkie kraje Grupy Wyszehradzkiej mają ze sobą wiele wspólnego#, ale też bardzo wiele je różni. Przedstawiamy, jak wyglądają święta Bożego Narodzenia w Czechach, Polsce, Słowacji i na Węgrzech.
(czytaj więcej)Szopki z bogatą tradycją. Zachwycają swoją wyjątkowowścią
Tradycja szopkarska w Krakowie trwa nieprzerwanie od XIX wieku#. Pierwotnie wykonywaniem szopek trudnili się rzemieślnicy z ówczesnych przedmieść Krakowa, szczególnie Krowodrzy i Zwierzyńca.
(czytaj więcej)