Dziś mamy 20 kwietnia 2025, niedziela, imieniny obchodzą:

18 marca 2025

III Bieg "Razem dla autyzmu". Zapisy trwają

Zapraszamy do wzięcia udziału w III Biegu Razem # dla AUTYZMU. Organizatorem jest grupa biegowa TEAM RUN GOŁAŃCZ. Patronat nad biegiem objęli: Burmistrz Miasta i Gminy Gołańcz Robert Torz oraz Burmistrz Kcyni Mateusz Stachowiak. Gmina Kcynia jest partnerem wydarzenia.

III Bieg Razem dla Autyzmu, odbędzie się 6 kwietnia 2025 r. (niedziela) o godz.14:00 na Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym im. Świętego Jana Pawła II w Gołańczy. Bieg/NW/marsz jest spotkaniem towarzyskim i nie ma formy rywalizacji. Każdy pokonuje dowolną odległość. Czas na to przewidziany to około 1h. Mile widziani będą biegacze z rodzinami. Zapisani uczestnicy otrzymają numery startowe, a po biegu/marszu medal. Limit uczestników w III Biegu Razem dla Autyzmu wynosi 200 osób. Osoby, które zapiszą się po przekroczeniu limitu miejsc mogą wziąć udział w biegu, ale nie mają zagwarantowanego numeru startowego i medalu.

Zgodnie z naszym mottem „Biegamy=Pomagamy”, chcemy, aby po tym spotkaniu pozostał jakiś ślad. Dlatego ustalamy wpisowe w kwocie minimum 10zł/os. Wpisowe płatne w dniu biegu do puszki. Jeśli ktoś będzie chciał wspomóc większą kwotą, to pieniążki będzie można wrzucić w dniu biegu do puszki u wolontariusza. Zebrane przy tej okazji środki finansowe w całości przeznaczymy na zakup pomocy rehabilitacyjnych dla wybranych przez nas szkół do których uczęszczają dzieci ze spektrum autyzmu.

Są to:
*Zespół Szkół Specjalnych im. J. Korczaka w Kcyni
*Szkoła Podstawowa im. ppłka W. Kowalskiego w Gołańczy

Zgłoszenia on-line będą przyjmowane do dnia 4 kwietnia 2025 roku do godz. 24:00.

Zapisy pod linkiem: https://panel.maratonczykpomiarczasu.pl/Bieg-Razem-dla-AUTYZMU?fbclid=IwY2xjawJGIkZleHRuA2FlbQIxMAABHXjW70sRtbGj1Mo6NF9hChjcWX_pDMisMghdKXjcLt06Cn2Fi8zYbC9GsQ_aem_MwFNoNvul0I7krh3j3yvQw

 Organizator zastrzega sobie prawo wcześniejszego zamknięcia zapisów w przypadku wypełnienia się limitu zgłoszeń.

Harmonogram wydarzenia:

Godz. 14:00 – 14:45 Wydawanie numerów

Godz. 15:00 – Rozpoczęcie i start biegu/marszu w trakcie atrakcje dla najmłodszych

Godz. 16:00 – Zakończenie biegu/marszu, poczęstunek

Godz. 17:00 – Zakończenie imprezy, konkurs z nagrodami

Zapraszamy do zapisów!

materiał: Anna Duda-Nowicka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 10 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
189PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Rejestracja BDO
500PLN
Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach
500PLN
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
0

Wielka Niedziela. Radość ze zmartwychwstania Chrystusa

Niedziela Zmartwychwstania jest najważniejszym wydarzeniem w kalendarzu Kościoła katolickiego, gdyż stanowi o istocie chrześcijaństwa.

(czytaj więcej)
0

Tradycja Pałuckich Palm Wielkanocnych. Symbol, który buduje wspólnotę

W regionie Pałuk, na pograniczu Wielkopolski i Kujaw, tradycja wykonywania# palm wielkanocnych nie jest tylko rytuałem związanym z Niedzielą Palmową. To żywe dziedzictwo, przekazywane z pokolenia na pokolenie, będące symbolem zakorzenienia w kulturze, duchowości i wspólnocie. W Kcyni ta tradycja żyje dzięki zaangażowaniu mieszkańców oraz pracy pasjonatów, takich jak Maria Kordyś – instruktorka Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki, która od ponad 35 lat czuwa nad jej kontynuacją.

(czytaj więcej)
0

Śniadanie wielkanocne. Świętowanie pierwszego dnia Wielkiej Nocy

Domowe świętowanie dawniej, ale również i współcześnie#, zaczyna się od śniadania w gronie najbliższej rodziny. Jest ono wyrażeniem radości z powodu pustego grobu i Zmartwychwstania. Ta rytualna uczta jednoczy żywych i umarłych i ma wymiar ceremonialny.

(czytaj więcej)
0

Wielkanocne smaki z KGW. Tradycja na talerzu

W Święta Wielkanocne#, w wielu domach w regionie zaczyna pachnieć babką drożdżową, żurkiem z białą kiełbasą i świeżo pieczonym mazurkiem. A jeśli ktoś szuka prawdziwych smaków i inspiracji na świąteczny stół, wystarczy zajrzeć do Kół Gospodyń Wiejskich – takich jak to w Starym Jarużynie. Przewodnicząca Koła, pani Stanisława Rygielska, z dumą opowiada o przygotowaniach i tradycjach, które od pokoleń towarzyszą tym wyjątkowym świętom.

(czytaj więcej)