Dziś mamy 12 lipca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

21 czerwca 2024

Noc w przedszkolu. Na dzieci czekało wiele atrakcji

fot. powierzone

fot. powierzone

Po dniu pełnym atrakcji# w Skansenie w Osieku nad Notecią, gdzie grupa Jeżyki z Przedszkola Wesoła Piątka, mogła obejrzeć różne scenki z codziennego życia mieszkańców takich jak wyrób masła, pieczenie gofrów oraz wnętrza chat, z niecierpliwością czekały na atrakcje przygotowane przez panie na noc w przedszkolu.

Po powrocie z wycieczki dzieci zjadły obiad. Później nasi milusinscy skosztowali smaczne lody u Pubanca, a także zjadły pizzę. Po zabawach dzieci przebrały się w piżamki. Zmęczone przedszkolaki zasnęły podczas seansu bajkowego. Rano zjadły śniadanie, po czym pełne uśmiechu i błysku w oku witały swoich rodziców. Na koniec dzieci otrzymały upominki. Mamy nadzieję, że noc w przedszkolu pozostanie długo w pamięci naszych dzieci.

Materiał: Karolina Ocetkiewicz / Przedszkole Wesoła Piątka

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Lipiec. Idealny czas na wakacyjną domówkę!

Orzeźwiające drinki, soczyste owoce oraz aromatyczne# i pożywne przekąski, zapewniające nam energię do białego rana – lipiec to doskonały moment, by we własnym mieszkaniu lub ogrodzie wyczarować iście tropikalny bar, godny najlepszych nadmorskich kurortów. Jakie przekąski pasują do najpopularniejszych wakacyjnych koktajli? Z czym je łączyć, by miło rozpocząć dzień po udanej imprezie?

(czytaj więcej)
0

Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej. Patriotyczna postawa rolników

12 lipca obchodzimy święto państwowe – Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej#. Obchody tego dnia to oddanie hołdu mieszkańcom polskiej wsi za ich patriotyczną postawę w czasie II wojny światowej – bohaterską walkę, zapewnianie żywności oraz pomoc udzielaną uciekinierom i osobom ukrywającym się przed prześladowaniami.

(czytaj więcej)
0

Uważaj na barszcz Sosnowskiego! Roślina niebezpieczna dla człowieka

Czy wiesz, że podczas letniego spaceru powinieneś uważać na rośliny#, które mijasz na swojej drodze? Zagrożenie dla zdrowia może stanowić przede wszystkim barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi). Ryzykowne jest nie tylko dotykanie, ale nawet przebywanie w jego otoczeniu.

(czytaj więcej)
0

Ważna data dla leśników. Dzień poświęcony Janowi Gwalbertowi

Dzień leśnika w różnych kalendarzach# „wypada” inaczej. Dzień Leśnika i Drzewiarza mamy 5 kwietnia. Od kilku lat uznaje się, że leśnicy swój dzień obchodzą 12 lipca. Ale to nie jedyna ważna data dla leśników i lasów Państwowych.

(czytaj więcej)